Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lakásba milyen macskát javasol...

Lakásba milyen macskát javasoltok inkább? (fiút vagy lányt)

Figyelt kérdés
Természetesen ivartalanítani akarom bármilyen is legyen. Macskán gondolkodunk és nem tudom melyik típus a nyugodtabb, vagy mindegy a neme vajon? Kinek mi a tapasztalata. Még soha nem volt macskánk szóval kezdők vagyunk. Kutyusunk volt, de sajnos elpusztult.

2013. jún. 25. 10:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kislányt ajánlok.Az enyém nem karmol erősen,okos jószágok.Mármint ha megfelelő helyről veszed.A kutyánál mondjuk nem olcsóbb sem az ára,sem a tartása.
2013. jún. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ebből a mix válaszból aztán nehéz leszűrni, hogy akkor most mi is a jobb. :D

Az én cicáim sem karmoltak meg úgy... Igen, amíg picik, addig dinkák, akkor karmolnak meg harapdálnak, de egyértelműen játékból és ezt kinövik. Nekem két ivartalanított fiú macskám van... azaz a picimet hétfőn viszem, de hát már aként kezelem. Nálunk egyszer sem volt falra pisilés, mindig az alomba ment a dolog. Meg különösebben nincs is kandúros viselkedésük.

Nekem a tenyésztő azt mondta az ivartalanított fiúk kedvesebbek. Nem tudom... lány cicám nem volt, én az ivartalanítás miatt választottam fiúkat. A lányoknál kicsit nagyobb műtét, bár ezt is rutinnak mondják, de én attól félek.

Valamiért ők nem bújósak, ölben sem nagyon vannak, de nagyon barátságosak és úgy helyezkednek, hogy azért hozzánk érjenek. Szeretik egymást is sokat játszanak meg nyalogatják egymást, szóval így is kedvesek, de néha egymást is hanyagolják és elvonulnak szundizni.

Kíváncsi vagyok a párod megfogja-e szeretni, van, hogy jobban csípik a cicát miután megszokták, mint előtte a kutyát, pedig nem is hitték volna.

Szerintem is lazább egy macska tartás, kisebb kötöttség, mert őket nem "kell" úgy tanítani meg sétáltatni, mint a kutyákat.

2013. jún. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Nekem vasárnapig 6 cicám volt, aztán egyet elvittek.

Most van 5, 4 lány és egy fiú..

Mi leginkább lányokat tartunk meg minden alomból, de a fiúkkal sincs gond. :)

2013. jún. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is nőstényt ajánlom, mivel a kandúr még ha ivartaanított is pisilhet jelölgetés céljából. Ajánlani tudom, hogy állatvédő szervezettől fogadjatok örökbe, sok a kidobott gazdikereső kölyök cica sajnos...
2013. jún. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ne vegyel, hanem fogadj orokbe, az biztos.
2013. jún. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!