Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jó élete van a cicámnak?

Jó élete van a cicámnak?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves kandúr (nem ivartalanitott)cicám. kinti-benti cica . A késődélutáni órákat és az estét a szabadban tölti. Van egy doboza a nappaliban és egy párnája az ablakban. Föleg Whiskas alutasakos eledelt és szárazeledelt eszik. Kint végzi a dolgát. Reggelente játszom vele. Van egy labdája amit imád kergetni. Naponta 2x etetem. Reggel-este. Nagyon ritkán meg is szoktam fürdetni ha koszos. Ha bent van akkor vagy az ölemben ül vagy a kanapén. Az ablakba csak ritkán mászik fel. Mindig rendelkezésére áll friss ivóviz. Van nyakörve. Csendes teremtmény.

2013. jún. 30. 13:17
 1/6 Vicuska87 ***** válasza:
100%

Ez mindig relatív.. kinek mit jelent a jó?


Egy részt jó élete van, mert nem tengődik a nagy világban. Másrészt nincs jó élete, mert nincs ivartalanítva, és a whiskas sem a legjobb táp!

2013. jún. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Így va.Ivartalaníttasd,és minőségi tápot adj neki,meg főtt húst.A Whiskas rendkívül hitvány minőség.A többi rendben van.
2013. jún. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Minek ivartalanitani???? Nem értem.
2013. jún. 30. 14:56
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Jo elete van, nem ehezik, bemehet, ha hideg van. Azert kell ivartalanitani, hogy ne szokjon el, ne szulessen tobb kiscica. Ha még nem is, de hamarosan harcolni fog mas macskakkal. A whiskas csak penzkidobas a szamodra, tele van szemettel es a reklamot meg a lila csomagolast fizeted meg.
2013. jún. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Ha nincs ivartalanítva akkor kevesebb ideig fog élni ráadásul.
2013. jún. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ivartlanitva lett!!!
2014. márc. 21. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!