Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám végbele kifordult....

A cicám végbele kifordult. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Most kaptam egy fiú kiscicát. Eddig nem volt semmi baja,de most látom,hogy olyan a feneke,mintha kifordult volna a végbele. Nem tudom,hogy számít-e valamit az,hogy a cica korához képest kicsike.

Kérlek segítsetek! Tudni szeretném,hogy túléli-e,mert nem akarom,hogy meghaljon :(

Egyébként a cica elég eleven,nem látszik rajt,hogy beteg lenne.


2013. jún. 30. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz!!!
2013. jún. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Holnap nézessétek meg, nem kerül sokba nem kell arttól tartani (csak azért írom mert sokan azért nem viszik orvoshoz az állatukat...-,-)
2013. jún. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerinted miért járnak az orvosok 6 évet orvosira?

Mind azt hiszitek hogy ha leírtok ide valamit, akkor látatlanba felállítjuk nektek a pontos diagnózist, és még házi gyógymódot is adunk rá?

Elviszed orvoshoz és meg van oldva a probléma. Ha annyira félted a cicát, talán nem halsz bele 2-3 ezer Ft-ba.

2013. júl. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves 3. válaszoló!


Képzeld,vannak itt értelmesen válaszoló emberek is,nem kell feleslegesen gépelned. Senki sem kérte,hogy állítsatok fel nekem egy pontos diagnózist! Nem a hozzá nem értők válaszát kértem,hanem azokét,akiknek volt már dolguk hasonló cicával. Hidd el,vannak értelmes emberek is,akik értelmesen tudnak válaszolni. Annyit akartam mindössze a HOZZÁÉRTŐKTŐL megtudni,hogy ez mennyire természetellenes és esetleg súlyos. Ha nem vagy képes normális választ adni,akkor nem muszáj írnod,csak pazarlod az idődet.


Üdvözlettel: Maja

2013. júl. 1. 18:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Voltatok dokinál? Mi újság?
2013. júl. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem voltunk,az állatorvosi asszisztensként dolgozó ismerősöm azt mondta,felesleges,nincs baja,csak laktózérzékeny és a tejtől hasmenése lett,attól pedig úgymond kifordult a végbele,de már 3 napja nem kap tejet és szépen fokozatosan visszahúzódott neki a feneke.
2013. júl. 2. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!