Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van valaki, akinek a cicája,...

Miau99 kérdése:

Van valaki, akinek a cicája, , különlegesen" került hozzá?

Figyelt kérdés

Azokat a gazdikat szeretném megkérni, hogy írjanak, akiknek a cicája ,,különlegesen" került a gazdihoz: pl. találta, megmentette, ha esetleg fajtatiszta akkor nehéz volt megszerezni stb.

Előre köszönöm a válaszokat! :)


2013. júl. 3. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 2 cicámmal volt különleges eset, egyszer barátnőmmel sétáltam amikor egy puffanást halottam, mintha le esett volna valami fentről, utána megláttam valami csomót a járdán, először azt hittem egy zokni, vagy valami hasonló tárgy, csak aztán láttam hogy egy icike picike cicus volt. Kicsit megütötte magát, visszatenni nem tudtuk, mert egy padlásról gurult ki és esett a jérdára, így hazavittem.:) Másik cicámat pedig mondhatni megmentettem, ő is szintén nagyon picike volt, bulizásból mentem haza haverommal hajnalba és pont egy nagyon forgalmas úton akartunk átmenni amikor észrevettem a cicust az út közepén és gyorsan felkaptam. Teljesen sokkos állapotba volt a nagy kamionok miatt és borzalmasan sovány volt, így őt is hazahoztam.:D
2013. júl. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Az én cicám is egy padlásról tornázta le magát:).

2013. júl. 3. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!