Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám állandóan hány,...

A macskám állandóan hány, hasmenése van, és összepisili a fürdőszobaszőnyeget. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Ma délután kezdte. Délután hallottam hogy éppen hányt, de le voltam döbbenve, mikor megláttam, rengeteget hányt. Csirkemellet evett előtte és macskakaját. Később, megint hányt... de akkor már csak valami lé szerűséget, ami fehér volt... abbahagyta, lépett kettőt, megint hányt. Közben észrevettem hogy az alom mellé, meg a szélére végezte a dolgát, de hasmenéses... és a fürdőszobaszőnyeget is összepisilte. Nem értem miért, szobatiszta macska, két éves, lány, és épp most tüzel... 10 perce megint hányt, most is valami fehér izét... Bocsi, ha valakinek felforgattam a gyomrát, de sajnos ez van... azért írtam le, hátha valaki tud segíteni nekem, hogy mi lehet a baja, és hogy mit tegyek vele?! Előre is köszönöm!
2013. júl. 7. 23:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
68%
Jobbulást neki, remélem rendbejön.
2013. júl. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
50%
Érdekelne, hogy miért pontoztak le néhányan, csak azért mert több macskámról írtam véleményt. Ha pedig a macskák bélflórájáról akar velem vitázni valaki, annak is elébe állok, biológus vagyok és imádom a macskákat.
2013. júl. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket! :)

A macskám megint rosszul van, megint kihány mindent. Holnap megint állatorvos. :(

2013. júl. 17. 18:52
 24/24 anonim ***** válasza:

Sajnálom. Drukkolok, hogy jobban legyen!

Evett rendesen azóta?

2013. júl. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!