Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikortól és hogyan kell a...

Mikortól és hogyan kell a macskát nevelni?

Figyelt kérdés
Kutyám már volt több is , macskám most van először . Alap dolgokat szeretnék neki megtanítani . Ne másszon az asztalra , kinnt végezze a dolgát ...
2009. okt. 19. 19:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
32%
Blablabla. Ne harciaskodj, nincs értelme, így sem úgy sem fogunk egyetérteni.
2009. okt. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
18.22!Én egyetértek veled,teljesen igaz amit írtál ugyanezt írtam volna én is!
2009. okt. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Én nem akarom,hogy egyetérts velem,én leírtam a véleményem!Azért mert azt gondolom ,hogy itt azért tesznek fel kérdéseket mert kíváncsiak ki mit ír,kinek mik a tapasztalatai!
2009. okt. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Dörzsöld át az asztalt citromlével vagy tegyél rá egy darab alufóliát ezek állitólag hatásosak de szerintem ha nem látod úgyis felfog ugrani.
2009. okt. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Nálam az vált be ,hogy mindig levettem.30x felugrott é én 30x levettem ,egy idő után nem ment fel!Ha éhes is volt rájött,hogy semmi értelme és lent nyávogott de nem ugrott fel.Nekem ez vált be,igaz,hogy türelem játék de megérte.
2009. okt. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
49%

Akkor ne velem vitatkozz hülye gyerek hanem a kérdésre válaszolj.

Bár ha azt kérdezik hogyan kell macskát nevelni nem valószínű hogy azt a választ várják, sehogy. Már pedig te ezt mondtad.

2009. okt. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
30%
Még az a jó,hogy a te tanácsod nagyon sokat segített.A cirkuszi műsorod nem aratott olyan nagy sikert ezért vagy ilyen ideges vagy csak simán a tahó stílusod akarod megmutatni?Sikerült!
2009. okt. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
50%
10.06-os vagyok.15.40!Neked mi a bajod?Megnéztem a hozzászólásokat és senki nem kötekedett.Valamivel nem értett egyet a válaszoló,mellesleg én sem akkor én is hülye gyerek leszek?
2009. okt. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
"Alap dolgokat szeretnék neki megtanítani . Ne másszon az asztalra , kint végezze a dolgát ..."Szerinted te a kérdésre válaszoltál?Az alap ami a videón van ugye?
2009. okt. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"A macskák képzettársításon keresztül tanulnak. A gyakorlatban ez azt jelenti, hogy ha egy viselkedést pozitív megerősítés követ, azt az állat később megismétli. Másfelől a negatív következménnyel járó, vagy hatástalan viselkedést az állat nem ismétli többet.


Amikor a macskádat próbálod nevelni, gondold végig, hogy mit szeretnél tőle, a macskád miért akarná azt tenni (mi motiválhatja), és mikor akarod megjutalmazni. Alaposan gondold végig, hogy mivel motiválhatnád a macskád, ugyanis amíg a kutyák többsége könnyen ösztönözhető játékkal vagy étellel, a macskákkal nehezebb boldogulni. A macskákra csak az étel hat ösztönzően, ez is csak akkor, ha éhesek."

2009. okt. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!