Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol keressem? Vajon milyen...

Hol keressem? Vajon milyen messze mehet?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, eltűnt a macskám és azt szeretném tudni, hogy milyen messzire érdemes elmennem keresni, szerintetek mennyire mászkálhat el? Bízok benne, hogy csak eltévedt/felfedez, de nem tudom, hogy vajon milyen távolságba mehet el egy átlagos macska. A másik, ha meghallom mondjuk, hogy sír, becsengetek valahova és nem engednek be a kertjükbe, hogy megnézzem, akkor mit csináljak?
2009. okt. 21. 10:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok és szomorúan olvasom, hogy még semmi! Ne add fel, keresd csak, szorítok nagyon!!!!!
2009. okt. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én is szorítok!
2009. okt. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
közben kiderült, hogy a szembe szomszédnál van egy a kút, amit nem használ, de nincs is lefedve. Belenéztünk, de nagyon mély és lámpával sem látni semmit. Nagyon remélem, hogy, ha eddig nem lett rá kíváncsi most sem esett bele...megőrülnék.
2009. okt. 22. 17:21
 14/20 anonim ***** válasza:
Megint első: remélem én is! Azóta valami?
2009. okt. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Semmi, most messzebbre is elmentem folyamatosan beszélgettem, mert hátha meghallaná a hangom, de semmi. Most beszéltem egy ismerősömmel, az ő cicája is eltűnt, két hétre, hiába kereste égen-földön egyszerűen nem volt sehol, aztán két hét után hazament fél szemmel. De legalább hazament.
2009. okt. 22. 19:43
 16/20 anonim ***** válasza:
Igen, legalább hazament. Ne szomorkodj és legfőképp ne add fel! Anyu mesélte, hogy az ő szomszéd nánijéhez 4 hónap után tért haza a kandúrja... Igaz, ő nem volt ivartalanítva, de ez akkor is rekord iső. Ja, és semmi baja nem volt, csak nagyon lefogyott. Gondolok Rád és remélem, hamarosan jó híreket írsz!!!
2009. okt. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Olyan sokat jelent, hogy akiktől kérdezősködtünk, azok is kedvesek voltak. Annyira rossz, hogy megyek az utcán és néz vissza rám a plakátokról...
2009. okt. 22. 20:06
 18/20 anonim válasza:
Ugyan abban a helyzetben vagyok én is mint Te,tegnap előtt veszett el a cicám, nagyon átérzem a problémádat, és nagyon szorítok neked, remélem mielőbb hazamegy a cicád. Ma én is kivittem a kutyákat, hát ha szerencséval járok, de egyenlőre még nem. Én a környéken lévő állatorvosokat is felkerestem, hátha bevitték oda, és plusz kitettem a hírdető táblára is, hogy keresem. Nekem azt tanácsolták az állatorvosnál, hogy az interneten is tegyem fel, mert ott előbb megtalálják az elveszett állatokat. Egyenlőre most több ötletet én sem tudok adni, csak annyit, hogy ne add fel!
2009. okt. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Akkor szorítsunk egymásnak. Ma is sokat kerestük a környéken, de nem találtuk. Igen, már sok oldalra feltettük őt mi is, hátha valaki ráakad.

Egyébként épp tegnap olvastam az egyik ilyen oldalon, hogy valakinek két hónap múlva lett meg a cicája egy buszmegállóba rakott plakát alapján, csak a néni először nem ismerte fel, hogy azt a macskát eteti. Hátha.

2009. okt. 23. 18:49
 20/20 A kérdező kommentje:
Részemről eddig semmi. Ma hívtak, hogy lehet megvan, de sajnos nem ő volt, bár igaz nagyon hasonlított, én is sokáig néztem, hiába tudtam, hogy nem lehet ő, mert kb másfélszer akkora.
2009. okt. 26. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!