Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a macskámmal,...

Mit csináljak a macskámmal, hogy ne legyen ilyen büdös?

Figyelt kérdés
Kijárós, 2 éves kandúr cicus. Fürdetés lehetősége szóba se jöhet,mert ki nem állhatja a vizet. Többször próbáltam már,de egyszerűen még a fürdőkádban,szinte kikötve hámmal is próbáltam bent tartani,de egyszerűen lehetetlennek bizonyult. Próbáltam a száraz sampont is,hát,az fél napig,esetleg 1 napig hat.. mit tehetnék vele?

2013. júl. 20. 23:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

A fürdetést szinte egyik macska sem viseli jól, de attól még ha kell meg kell tenni. Két emberes dolog ha nagyon ellenkezik. Egynek fogni kell, amíg a másik mossa. Van olyan macska is amelyik a csobogó víztől fél, de ha előre engedsz neki akkor nyugisabban bírja. A víz se legyen túl mély, max a hasáig érjen. Én úgy szoktam hogy engedek kádba meg egy lavórba is, samponnal mosom a kádban, aztán a lavórban öblítem le tisztára. Így nem kell folyóvíz alá tenni a macskát és nyugodtabban van kicsit.

De ha nagyon büdös a macs, akkor lehet betegség is a háttérben, nem árt megnézetni. Nekem is két kandúrom van, de egyik sem büdös.

2013. júl. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!