Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Befog neki gyógyulni? Valami...

Befog neki gyógyulni? Valami ötlet? Dokihoz nem tudom vinni, mert messze van, meg drága, a helyi orvos pedig nem foglalkozik vele.

Figyelt kérdés
Van egy gyönyörű whiskas cicám. Van az oldalán egy seb, ami úgy néz ki, mintha a szőrét kitépte volna valaki/ valami.Hiába kenem tetránnal, lenyalogatja.
2009. okt. 22. 14:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
55%
Reméljük de egy ien értékes cicát még messzire is érdemes elvinni. Nem hiszem hogy drága lenne amikor megvetted bele kellett volna kalkulálni. Ne hagyd csak ugy bármi lehet javulhat de rosszabodhat is.
2009. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod ellátni a cicát, akkor ne tarts cicát!!!

De ugye a helyzet adott. Lehet ez betegség, szerzett sérülés ami elfertőződött, lehet élőskődő is. Mindenképp orvos kellene.

2009. okt. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
2%
Így van, ha nem tudod eltartani akkor nem kellett volna magadhoz venni. Már egy macskád meghalt és most sem teszel semmit? Gratulálok..
2009. okt. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

"Így van, ha nem tudod eltartani akkor nem kellett volna magadhoz venni. Már egy macskád meghalt és most sem teszel semmit? Gratulálok.."


De el tudom látni a macskám!

Nem tehetek róla, hogy bunkó az orvos a faluban!

Nincs macskakosaram, talán vegyem az ölembe és vigyem el busszal?

Ugyan is kocsim sincs, szegény is vagyok sajnos!

Így próbálom a dolgokat helyre hozni, persze, ha akkora nagy baja lenne, valószínű akkor már én is rohannék és mindent megtennék érte!A másikon már nem lehetett segíteni, pedig megtettem érte amit lehetett!

Nem kritizálásokat várok a fórumba, hanem tanácsokat és ezzel a tanáccsal ki lettem valószínű segítve!Egyébként kaptam és nem vettem a cicát, nem is fajtiszta teljesen, de ha már csak elviszem és megnézi az orvos is 8000 forintot kér, mert megérdeklődtem már egy korábbi alkalomkor!

2009. okt. 22. 21:46
 15/26 A kérdező kommentje:

"Ha nem tudod ellátni a cicát, akkor ne tarts cicát!!!

De ugye a helyzet adott. Lehet ez betegség, szerzett sérülés ami elfertőződött, lehet élőskődő is. Mindenképp orvos kellene."


Akkor most már majd kihajítom az utcára és biztosan jobb lesz utána!

Nincs élősködője, szobacica, fürdetve, nyakörvvel ellátva!

Egyébként nyestre gyanakszom, mert errefelé elég elterjedt egy állat!

2009. okt. 22. 21:50
 16/26 A kérdező kommentje:

20:34-es írj, küldeném a képeket!

Azt hiszem vannak még olyan emberek akik próbálnak segíteni!

Nagyon köszönöm, azt fogom csinálni amit írtál.Mindig simogatom, velem is alszik, mert imádom én csak úgy hívom: Kincsem fiam, mert az enyém, anyja helyett anyja voltam.

Nem említettem még de majd látni is fogod képen nem fajtiszta csak az egyik szülő volt az, és kaptam nem vettem, nem tudtam volna olyan sok pénzt kiadni érte.De nekem akkor is a mindenem a whiskasom, ha még csak színében is.

2009. okt. 22. 21:57
 17/26 anonim ***** válasza:
Már írtam neked próbáld ki a betadint ártani nem ártasz vele és a patikában nem olyan vészes az ára.Nekem ugyan ez volt a cicával, pár nap alatt rendbejött.Rá kell kenni a kisebesedett részre fertőtlenít és segíti a seb gyógyulását.
2009. okt. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
tegnapi 20:34 vagyok. Még nem jött kép.
2009. okt. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
már elküldtem
2009. okt. 23. 10:39
 20/26 anonim ***** válasza:
Igen fogd meg ölben, irány fel a buszra és vidd el egy normális állatorvoshoz aki nem ilyen pénzéhes és csak a kezelés árát kéri el. Annyi hogy a sebet addig kösd át gézzel ne menjen bele szennyeződés. Bekenheted betadinnal is.
2009. okt. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!