Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Befog neki gyógyulni? Valami...

Befog neki gyógyulni? Valami ötlet? Dokihoz nem tudom vinni, mert messze van, meg drága, a helyi orvos pedig nem foglalkozik vele.

Figyelt kérdés
Van egy gyönyörű whiskas cicám. Van az oldalán egy seb, ami úgy néz ki, mintha a szőrét kitépte volna valaki/ valami.Hiába kenem tetránnal, lenyalogatja.
2009. okt. 22. 14:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Van egy nagyon jó sebkezelő kenőcs kisállatoknak. Nem tudom a pontos nevét, de a dokik kék kenőcsnek szokták hívni. Ha elmész egy állatpatikába, vagy egy közeli állatorvoshoz, ott biztosan tudsz venni, és nagyon nagyon jó!

A cicámnak eltört a lába, műteni kellett. Merevírőkötés volt rajta 2 hétig, és telljesen kisebesedett a kis lába, meg ugye ott volt a műtéti heg is. Ezzel kezeltem, és három nap után nyoma sem votl!

2009. okt. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
És csak párszáz forintba kerül. :)
2009. okt. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat, segítségeket, majd írok a fejleményekről
2009. okt. 24. 09:46
 24/26 anonim ***** válasza:
50%
az én macskámnak is ilyesmi volt a baja.az állatorvosunk 3-szor műtötte, 3 hónapig gyógyult.a varratszedés után jóddal kellett kenegetnem.a fején az a fehér gallér volt.szerintem neked is kellene találnod valamit a fejére.gyógyszertárba vegyél jódot és a szőrét próbáld meg levágni rövidre mert ha belemegy a sebbe akkor el is fertőződhet.a lakásból se engedd ki és ha a seb terjed akkor könynen lehet, hogy a húsevő baktérium támadta meg,mint az enyémet.
2009. okt. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Köszi, sikerült kapnom betadint, le is vágtam a szőrét és van gallérom is, mert egyszer a másik macsekomat műtötték és akkor vettem!

Köszi mindenkinek a segítő válaszokat

2009. okt. 24. 20:17
 26/26 A kérdező kommentje:

November 26 van ma!

Jelentem minden kedves válaszadómnak, hogy meggyógyultunk már nő a szőrünk XD

2009. nov. 26. 09:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!