Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet, hogy a macskám homó?

Lehet, hogy a macskám homó?

Figyelt kérdés
Elkaptam a szomszéd kisebb kandúrját és az én nagydarab vörös kandúrom elkezdett vele üzekedni, rámászott, hátulról és elkezdte imitálni a szexet rajta.A kisebb kandúr ellenkezett de az én macskám rátapadt és elkezdte harapni a macska nyakát és a másik láthatóan be volt ijedve.Utána szétválasztottam őket.Lehet, hogy homo a macsek?
2013. júl. 26. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a dominancia jele. Válaszd szét őket és zárd külön is őket! :)
2013. júl. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én ivartalanított kandúrom is csinálta ezt a kis fiú cicámmal. Én is félve néztem, hogy basszus, nem elég hogy meleg, de pedofil is. :D Na, de azért tényleg be kell látni, hogy az állatvilág másképp működik. Nyilván ez tényleg a "ki az úr" a házban-ról szól és nem a homokosságról. Akkoriban pont két olyan filmet is láttam, ahol a régebbi korokban a férfiak is tettek ilyet, hogy megmutassák ők az alfa hímek. Nálunk szerencsére ez megszűnt, már nincsenek ilyen dolgok, bár néha játék közben hallok pár fura hangot.
2013. júl. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csalódtam egy kicsit benne.De ez biztos?Macskáknál nincsen homoszex?Mivel a logikából kiindulva megoldható lenne.
2013. júl. 26. 17:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát... lehet, hogy van. Én nem nagyon olvastam efajta tanulmányokat, de más állatoknál hallottam már róla. Náluk nem hiszem, hogy lenne ilyen, mert nem is élvezik a szexet. legalábbis a nőstények nem, mivel tüskés a macska pénisz. Azt hiszem a nagyon rossz lenne a másik macseknak análban azt éreznie. Ettől még lehet a másik fél vágyik rá, de inkább neeeeeeeeee...
2013. júl. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!