Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire jó a fuminator? Hogy...

Mennyire jó a fuminator? Hogy működik? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 29. 09:29
 1/4 Imola Ágnes ***** válasza:
Milyen kutyára akarod használni? Nekem nagyon bevált, imádom, de vigyázni kell vele, mert a fésű hegye érzékeny, hamar görbül.
2013. júl. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Macskára lenne. :D


[link]


Ő lenne az. Nem egy hosszú szőrű macska, de ilyenkor nyáron mikor vedlik, elég végig simítanom a hátát és az egész tenyeremen egy fél macskát tudnék összerakni a szőrből... Fésűvel is próbálkoztam, meg macska kefével de olyan mint halottnak a csók...

2013. júl. 29. 09:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem van. nagyon jó, meg kell szoknia az állatkának, meg az érzékeny helyeken óvatosan. És persze olyan helyen kell fésülgetni, ahol nem baj ha kicsit száll a szőr pl. erkély, fürdő.

Egy új macskát lehetne gyúrni a mennyiségből :D persze ez nem jelenti azt, hogy nem fog szőr hullani, de jóval kevesebb. Csak ajánlani tudom.

2013. júl. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Imola Ágnes ***** válasza:
Szerintem nagyon jó lesz a macskának. Figyelj, hogy mindig száraz szőrön használd.
2013. júl. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!