Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi az esélye, hogy a...

Mennyi az esélye, hogy a hasmenéses kiscica (1-2 hónapos) parvovírusos és/vagy el fog pusztulni?

Figyelt kérdés
A korát nem tudom pontosan, ránézésre nem lehet több 8 hetesnél. Az erdőben találtam egy hete. Valaki kidobta. Hazahoztam, de ma észrevettem, hogy hasmenése van. Amúgy vidám és (még) nincs lefogyva. Konzervet, szárazat és egyszer-egyszer joghurtot kapott. Holnap viszem dokihoz. De mennyi az esélye, hogy ebbe belehal?
2013. aug. 1. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Férges, ez 100%, már szinte úgy születnek, főleg kóbor, elhanyagolt anyától. Belepusztulhat, de azért az orvos, a féreghajtás (rendszeres majd), meg 1-2 szuri megmenti általában a kiscicákat. Ivartalaníttasd amikor eljön az

ideje.

A kiscicáknak egyébként a folyékony tápláléktól (anyatej) és a férgességtől szokott lenni hasmenésük, egy kis kúra megoldja.

2013. aug. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
dehogy férges... az enyémet 4hetesen találtam, keveset kapott anyatejet, amiből erősödött volna egy kicsit, hazavittem etettem és kb 2hetente (úgy hogy kapott már oltást kombináltat és féreghajtót) volt egy kicsi hasmenése! Ez normális, mivel némelyik nagymacskának is kényes a gyomra, kicsiknek meg főleg! De joghurtot ne adj akkor neki, mert az minket embereket is van hogy meghajt! Enyém most van túl egy víruson, hányt-hasmenése volt, és csak szárazat és vizet kaphatott! mivel ilyen kicsi lehet nem is kedveli a szárazat, adhatsz neki főtt rizst az nagyon jó a pocinak, de olaj nélkül csak főtt rizst, a legjobb a zacskós ilyenkor. és adhatsz neki tojást, olyan 3-4 perces tojást, aminek folyik a sárgája! De ma már viszed a dokihoz, kb ugyanezeket ha megkérdezed helyeselni fog, mert én is orvostól hallottam!! Sok sikert és sok boldogságot hozzá!!! :) Kedves vagy, hogy befogadtad!! :)
2013. aug. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi lett a cicával??
2013. aug. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!