Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem jött haza éjjelre?

Miért nem jött haza éjjelre?

Figyelt kérdés

Ma éjjel csinálja először. Nem jön. Végigjártam az utcát, hívom Semmi. eddig ilyen nem volt.

Négy hónapos kis kandúr.

Nagyon aggódunk érte, mert igen szeretjük.

Előfordul ez majd gyakrabban is, vagy baja esett????


2009. okt. 24. 21:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Vannak csavargós cicák. Az enyém is így került hozzám. Aztán pár hónap múlva tőlem is elcsavargott, de 1-2 hét elteltével megtalálták és visszakaptam. Azóta együtt vagyunk.

Én is aggódnék a helyedben, de sajnos ha keresés ellenére sincs nem tudsz sokkal többet tenni.

Kivánom, hogy hazajöjjön hamar!

2009. okt. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát sajnos a cicákkal ez a probléma, hogy sokszor elkóborolnak. Reménykedj, hogy nincs semmi baja, még elég kicsi, de szorítok, hogy épségben hazakerüljön. Esetleg nem tud benti cica lenni?
2009. okt. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Az enyémmel is így kezdődött, még hétfőn. :'( Azóta is várjuk. Plakát, kérdezősködés, mászkálás, hívogatás, de semmi. De haza KELL jönnie.

Ha még nem rég láttad, akkor lehet csak alkalmi süket és jól érzi magát kint vagy bent alszik egy szomszédnál. Szerintem, ha reggelig nem kerül elő akkor kérdezd meg a szomszédokat, most már nem díjaznák, ha végig csengetnéd az összeset..

2009. okt. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Annyivval tudlak megnyugtatni, hogy hallottam cicáról, amelyik 3 hónap után ment haza...

Egyébként tényleg kicsi, lehet hogy megilyedt valamitől és elbújt, aztán elaludt, vagy nem hall téged... De az is lehet, hogy a környéken valaki bezárta véletlenül valahová. Kérdezősködj holnap!

2009. okt. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Szép kertünk van. neki külön háza, ahová éjjelre még bezárjuk.

Nem szeretném, hogy szobamacska legyen, mert kisbabám van, na meg elég büdi a macskakaki.

Egyébként is úgy gondolom, hogy állatnak nem a lakásban a helye, főleg ha ilyen ideális a környezet a kinn tartózkodáshoz.

Nem is volt a mai napig semmi probléma.

Olyan igen, hogy napközben nem jött egész nap még ebédelni sem, mert a szomszéd macskabarátjánál volt, éjjelre mindíg hazajött.

Nagyon remélem, hogy csak véletlenül bezárták egy garázsba, mert a szomszédok mondták, hogy bejár ide oda.

Köszönöm a bíztatást.

2009. okt. 24. 22:31
 6/17 anonim ***** válasza:

Remélem ez megnyugtat: egyszer a 3 hónapos cicám egy napot végigaludt a ház legeldugottabb pontján. Kétségbe voltunk esve, aszt hittük, hogy kiszökött a házból. Aztán egyszercsak előjött.


lehet, hogy talált egy kényelmesbokrot, vagy egyelhagyatott házat, és alszik egy jót

2009. okt. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem úgyis előkerül. :) Bár én könnyen beszélek, 40nm-en lakunk, és akkor is agódom, ha elbújik valamelyik cica az ágy alá, és nem találom meg elsőre...

Mindenesetre olyan 2-3 hónap múlva ivartalaníttasd, hogy nagykorában ne mászkáljon el hetekre, meg ne bunyózzon...

Úgy biztonságosabb.

2009. okt. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Még mindíg nincs meg.

Igen, én már most szerettem volna ivartalanítani, mert azt olvastam, hogy igenis lehet hat hós kor előtt, de a doki nem csinálja meg, csak ha ivarérett lesz.

Ha addig egyáltalán meglesz még.

Köszönöm a biztatást.

Azért szomorú látni az üres kis házát, meg a játékait.

Csak legalább éljen, ne legyen baja mégha máshol is van.

Azért bizakodunk. Én is meg a gyerekek is.

2009. okt. 25. 11:34
 9/17 anonim ***** válasza:

Az én cicám egyszer a szomszédnál aludt, bezabálta, amit ott talált, hajnalban felkeltette őket, kiengedték és elvolt egész nap csak este jött elő. Bár akkor már megszokott volt nála, hogy nem kertben tölti a napot, meg szóltak a szomszédék, hogy náluk volt, csak nem vették észre, mert beszökött és elbújt aludni.

Sajnos azért nem kezdtük el keresni mi sem az nap mikor eltűnt, mert úgy voltunk vele, hogy egésznap elvolt, estére a szomszédhoz ment, majd jön másnap. De nem. :'(

Én gondolok rád is, hátha előjön.


Szerintem azért nézzetek szét a környéken. Az a baj a barátságos kiscicákkal, hogy akár arra járó gyerekek is felkapják, és még ha nem is rabolják el teljesen, mondjuk cipeli egy darabig, aztán megunja leteszi két sarokkal odébb, aztán szegényke vagy haza talál vagy nem. :S

2009. okt. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Pont azért néztem vissza, hogy megvan-e már... Sajnálom hogy nincs, de ez még mindíg nem azt jelenti hogy baja lenne. Bízzunk továbbra is :)
2009. okt. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!