Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meghalt a kiscicám! Mivel...

Meghalt a kiscicám! Mivel tereljem el a figyelmem? Folyton csak sírok!

Figyelt kérdés
Még kiscica volt,de egy macskát se szerettem úgy mint azt,mindig jött utánam,dorombolt játszott,csak 2 hónapja volt nálunk,de imádtam! Éreztem,hogy nagyon szeretett,amit még egyetlen macskánál sem tapasztaltam.Van neki egy iker testvére is,nem tudom h vele mi lesz,nem-e fog neki hiányozni,mert folyton együtt voltak,és most egy egy h*lye p**cs elütötte!Sajnos a másik macska a tesómhoz kötődik,ő nem szeret,és ő nem az én kis boszikám! Ha tudnám ki volt ,úgy megpofoznám! Nem tudom felfogni,hogy tegnap még az ágyamba hemperget meg dorombolt most meg egy zsákba fekszik! Soha nem lesz még egy ilyen macskám,aki szeret is.Folyamatosan sírok! Mivel tereljem el a gondolataimat? Félórája ütötték csak el!
2013. aug. 3. 23:00
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Részvétem! Anya nem szeretne újat mert azt mondta h ha így megviselt egy olyan macska halála akit csak pár hónapja ismertem,akkor mi lenne ha egy még jobban szívemhez nőt macskát vesztek el.
2013. aug. 4. 00:20
 12/12 anonim ***** válasza:
78%
Gondolj arra hogy legalább amíg élt addig boldog volt. Még mindíg jobban járt, mintha 20 évig élt volna egy menhelyen vagy egy sikátorban.
2013. aug. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!