Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan készüljek fel a kiscicá...

Hogyan készüljek fel a kiscicák érkezésére? (többi lent)

Figyelt kérdés

Találtam egy cicát,még mielőtt ivartalanítottuk volna,kiderült,hogy vemhes.Minden szükséges védőoltást és gyógyszert megkapott,a cicák születése után ivartalanítva lesz.A cicáknak már megvan a gazdájuk,mind ivartalanítva lesz,szóval légyszi ne zaklassatok az ilyen jellegű válaszokkal.


Szeretném tudni,hogyan készüljek a cicák érkezésére?

Milyen ételeket adja a cicának,mit vegyek neki?A szülést mivel könnyíthetem meg?Felügyelnem kell majd,vagy megy magától is?A kiscicáknak mit kell vennem?

Minden tipp jól jön ami ezzel kapcsolatos.Nagyon régen volt már cicám,de ivartalanítva volt,így nem voltak kölykei,úgyh teljesen új nekem ez a dolog.Tanácstalan vagyok.Olvasgattam a neten,de mindenhol mást írnak.Ti mit javasoltok?

Mi az amit mindenképp be kell szereznem/meg kell tennem? :)

Előre köszi az értelmes válaszokat. :)



2013. aug. 4. 21:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Agyon verném az olyan embert,amelyik megöli a kiscicákat.Gyakran hallom amúgy h agyoncsapják őket :@

De nem ez a lényeg.Ezeknek a cicusoknak jó helyük lesz és ivartalanítva is lesznek. ^^

2013. aug. 5. 14:22
 12/15 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon kevés az olyan ember,mint Te.Legtöbb helyen a macska fogyóeszköz a szó szoros értelmében.
2013. aug. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Ez így van sajnos. :/

De legalább menhelyre vinnék őket,nem az h kidobják az utcára meg agyonverik. :(

A gond nem azzal van,h 1 cica fial pl 5 kiscicát,hanem azzal,h nem ivartalanítják egyiket sem és így abból (az anyával együtt 6) cicából pár év alatt több 100 cica lesz.Sajnos sok ember nem fogja fel ennek a súlyát. :(

2013. aug. 5. 15:24
 14/15 anonim ***** válasza:

Van itt a szomszédomban is "jó helyen"macska.Egy kislány ajnározza folyton,etetve vannak,viszont mind tele van bolhával.Egyikük szeme gyakorlatilag már nincs,egy véres massza van a helyén,szerintem rákos.

Állatorvosra nem költenek,állítólag nincs pénzük rá.Szatyorszámra hozni az édességet arra van,de kutyára-macskára nem költenek.

2013. aug. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Az a szomszédod én meg én vagyok.Ha azt mondom h jó helye lesz,akkor az lesz.Ismerem azokat az embereket,ahová kerülni fognak,nem lesz semmi bajuk...

Mellesleg már az elején kijelentettem,hogy nem érdekelnek a nem ide tartozó dolgok,mivel ezzel mind tisztában vagyok.

DE! én nem állatkínzó akarok lenni,és az ismerőseim sem azok,úgyh mindenki megnyugodhat,a macskáknak ki lesz nyalva a popsijuk,és ezzel ezt a témát lezárom,mert felfordul a gyomrom az ilyen esetektől és nincs kedvem ilyeneket hallgatni...

2013. aug. 5. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!