Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy készüljek a kisfiam...

Hogy készüljek a kisfiam érkezésére?

Figyelt kérdés

Három hónapom van a szülésig.Kaptam egy csomó babaruhát, babakocsit, kiságyat. Ezeket mikor kezdjem el kitisztítani, átmosni? Berendezni a helyecskéjét? Nem akarok kapkodni vele, de az utolsó pillanatra sem hagyni. Mivel kezdjem és mi legyen az utolsó lépés?

Köszi, ÜDV.


2009. máj. 20. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyban a te türelmeden is múlik:))) Én pl. alig bírtam kivárni hogy kimoshassam a babakocsi huzatot, meg a kiságyat berendezhessem:) Persze teljesen felesleges volt előre hisz porosodik stb.

Így most azt csinálom (másodikat várjuk) hogy majd olyan 34 hetesen elkezdem berendezni a helyét, összeállítjuk az ágyat de se a baldachint se a fejvédőt, ágyneműt semmit se teszek bele.

A kis ruhákat is az utolsó pillanatban olyan 37-38 hetesen fogom kimosni.

Mondjuk nekem a fiam is tovább maradt valószínű istesó se fog annyira kifelé igyekezni.

És az ágyneműt meg majd apa kicsomagolja és beteszi a kiságyba mikor mi még a kórházban vagyunk.

Szóval én most nem kapkodom el az tuti, mert dupla munkát csináltam magamnak múltkor:)

2009. máj. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kezd a mosással-vasalással, nagyság szerinti rendszerezéssel, így látni fogod mit kell még venni és a nagy meleg előtt nyakadba veheted a várost, a boltokat. A babaszoba berendezése ráér az uccsó hónapig, a dm-ben lehet kapni nedves tisztítókendőt, amit gyermekbútorok és játékok tisztítására is lehet használni, én azzal töröltem át mindet. A lakás többi részében aktuális nagytakarítást valaki csinálja mg míg a kórházban vagy a picivel, anyukád, anyósod, sogórnőd (addig sem lehetetlenkednek bent a kórházban):)

12+4 hetes, 18 hós bent szuszog a kiságyban

2009. máj. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első vagyok de jó nekem is 18 hónaposom van és 2 héttel "nagyobb" a kistesó mint nálatok:))bocsi az offért:)
2009. máj. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na, akkor novembertől kezdődik a "bolondokháza" :)
2009. máj. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem koraszülött lett a kislányom és nagyon örülök neki hogy előbb megcsináltam mindent.35. hétre lett.Kb 30. hét körülre már megvolt minden.Mosással szortírozással,pakolással kezdtem.(mindezt azután hogy a bútorok a helyükön voltak és a festés és falra a dekoráció is készen volt)aztán az ágyat is megcsináltam és hogy ne porosodjon letakartam.A nagytakarítást míg a kórházban vagytok megcsinálja valaki.De én örültem hogy minden megvolt a babaszobában,
2009. máj. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bocsi folytatom, tehát ott minden a helyén volt és max csak törölgetni kellett.8 hetes anyuka
2009. máj. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!