Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! A macskám vemhes és ma...

SOS! A macskám vemhes és ma reggel 2 vércsepp volt mellette. Mi lehet az?

Figyelt kérdés

Kb 2 perce vettem észre,hogy a földön a fotel mellett és a fotelon ahol alszik van 1-1 vércsepp.Megnéztem,és a feneke környékén véres 1 picike helyen a szőre.Még nincs nagy hasa,szóval még tuti nem fial.Mit tegyek?Mitől lehet ez?Ugye nem vetél el?Hívjak hozzá orvost???? Valaki segítsen :((

Orvos majd csak délután lesz. :(((



2013. aug. 9. 09:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%

És mennyit költesz ezekre havonta? Milyen márkákat veszel? Havi ellenőrzés? Betegségek? Kötelező oltások? Jó minőségű tápok? Alom?


Csupa fül/szem vagyok.

2013. aug. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Ne haragudj,de teljesen nonszensz,hogy egy idegen számon kér olyan dolog miatt,amiihez semmi köze. Nem fogom az igazamat bizonygatni,nem a dedóban vagyunk.Ha van macskád és úgy tartod,ahogy kell,tudod,hogy mennyiben van havonta.A bengálit meg hidd el,elég nehéz tartani...
2013. aug. 9. 12:33
 13/26 sippara ***** válasza:
38%
Tehát a szomszéd Pityunak épp a te macskád kölyke kell (persze mindezt szűrések, tk, vagy bármiféle genetikai háttértudás nélkül, "mer' a Janónak a macskája is ilyen drága fajta"). Köszönöm.
2013. aug. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Ne haragudj,de nem megyek bele ezekbe az óvodás szintű "szópárbajokba".Kérdeztél,én leírtam mi a helyzet,ennyiben kimerül a téma.Hogy mit gondolsz,az már teljesen magánügy,ami engem picit sem érdekel.
2013. aug. 9. 12:47
 15/26 anonim ***** válasza:
20%
Ez a legegyszerűbb amit most csinálsz. Te mondtad, hogy ilyen-olyan drága kajákat kap, oltások tömkelege, szűrések.... Hát akkor legyél kedves és írd le ezeket. Most én is mondhatom, hogy állatorvos vagyok, mondani könnyű. De mi van az alátámasztással? Hallgatlak.
2013. aug. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
Bengálit? :DDD Hát persze, valószínű. Havi szintű ellenőrzés? Hazudsz kutya!
2013. aug. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Amint írtam,nem fogok vadidegeneknek bizonygatni,mert egyszerűen nincs rá okom.Utoljára az oviban bizonygattam az igazam.Ne haragudj,de ha ennyire gyerekesen állsz hozzá a dologhoz,akkor igazán nincs jogod számon kérni engem.Én tudom,hogy mi a helyzet,a kérdésemre kaptam választ,amit köszönök,a többi rám tartozik.Ha annyira érdekel,keress rá,h bengáli macska tartása,és megtalálod,hogy mennyit kell rá költeni...

A további válaszokra nem reagálok,törlöm a kérdésem,mivel a választ megkaptam,a doki meg nemsokára itt lesz.

További szép napot mindenkinek.

2013. aug. 9. 13:13
 18/26 A kérdező kommentje:
Ja,még annyit,hogy bengáli macska és nem tigris,mert ahogy elnézem a kedves macskaszakértőknek nem esett le a dolog. ^^
2013. aug. 9. 13:15
 19/26 Imola Ágnes ***** válasza:
60%
Amúgy azt sem tudod mikor tüzelt, akkor hogy vállaltad be a fedeztetést??? Kinti-benti macska.... honnan tudod, hogy nem kapta el egy keverék...és tömöd meg a menhelyeket macskával, aki senkinek sem kell... Ha kérdésed van, és őszinte válaszokat vársz, akkor először te kérdezz őszintén...
2013. aug. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
63%

Attól, hogy egyszer összeraktátok a másik macskával, nem jelenti, hogy vemhes. Szerintem tüzel és a hangulatváltozás a melegtől van és csak beképzeled magadnak. Az enyém se eszik, nem bújik annyit, csak fekszik. Ha a házban hidegebb van, azért megy be. Így viszont simán lehetnek kölykei falusi keverék cicáktól is.

Mit mondott a doki? Most már tényleg kíváncsi vagyok, hogy mitől vérzett.

2013. aug. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!