Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha egy macska kiesik az első...

Ha egy macska kiesik az első emeletről a betonra túléli?

Figyelt kérdés
Kb 4-7 hónapos lehet és az erkély korlátján mászkált.Szerencsére nem esett le időben észrevettem..

2013. aug. 11. 06:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg "csak" eltöri vagy kificamítja a lábát ekkora esésnél. Bár elég ügyesek még a korláton is, kicsi az esélye, hogy leesnek. Láttam már magasabb emeleten is macskát a gangos házban a korláton mászkálni. :)
2013. aug. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Salx Narval ***** válasza:
Én is úgy vélem, hogy legrosszabb esetben egy lábtöréssel megúszná. Sokkal magasabb helyről is estek le cicók,elég ritka a halálos baleset ezen a téren, mert ügyesen egyensúlyoznak esés közben is. Ez persze nem azt jelenti, hogy hagyd nyugodtan mászkálni a korláton.:D
2013. aug. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja meg elfelejtettem hogy lent van ilyen korlát a virágoknak..:s Dehogy hagyom! Most is a szívroham jött rám hogy ott van (Mert háló van az erkélyen hogy a galambok ne tudjanak bejönni és ugye a macska se tud kimenni és valahogy átbújt a háló alatt..:/)
2013. aug. 11. 07:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz... Az enyém is kiesett egy párszor de nem lett semmi baja...Mostmár azért háló van az erkélyen..
2013. aug. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ismerősöm macsekja a 10.-ről esett ki és semmi baja :D
2013. aug. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem régebben az egyéves macskám így szökött meg, kiugrott az első emeleti ablakból... ő megúszta, de ha szerencsétlenül esik, könnyen eltörhet valamije.
2013. aug. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A macskák úgymond "fej nehezek" tehát ha magasról esnek sajnos nagy az esélye hogy koponyasérülése lesz.
2013. aug. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!