Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam egy 3-4 hetes kiscicá...

Találtam egy 3-4 hetes kiscicát hogy etessem meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nálunk van egy 3-4 hetes kiscica akinek most jonnek a fogai és nem tudom h etessem meg ot.Adtam már neki tejbe mártott piskotát felvágva purére azt megette meg egy kics konzervet felvágva(macskakonzervet) de nem tul sokat.Mennyit kell egy ilyen kiscicának ennie?Voltunk állatorvosnál azt mondta 3-4 hetes adott neki bolhairtót(frontline)és kisfiú cica.Meg fogjuk tartani de mennyit kell enie?Még ugy szopogatja a kezemet mintha az anyja melle lenne szoval sztem még szopizna rendes korulmények kozott.Mi t adjak neki és mennyit?Folyton a cicit keresi mit tegyek?

14/l

Ngayon eleven kiscica nem beteg életrevaló.



2013. aug. 13. 15:08
1 2
 1/15 anonim válasza:
evegyel cumisuveget felfozol egy kisebb adag tejet es azzzal ettesd. en is igy tartottam meg a cicusom :)
2013. aug. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 mayido92 válasza:
Állatos boltban lehet venni direkt ilyen célokra kifejlesztett macskatejet. Igaz, drága. De megéri...
2013. aug. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Anyukám praktikája ilyen esetre(rengeteg magára hagyott kiscicát mentett már meg), hogy egy zacskó sarkát kivágja, ebbe tölti később a tejet, és egy formára vágott szivacsdarabot rak a lyukhoz, így a cicus sokkal szívesebben eszik.

Általában jobban beválik, mint a cumisüveg.

2013. aug. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!

Nem tudom milyen hőmérsékletű helyen tartod, de az is megnyugtató lehet számára, ha egy palackba meleg vizet raksz, és azt rongyba csavarod, majd berakod mellé, mintha az anyukája lenne.

2013. aug. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Bocsánat, a 3-as írta a 3. 4. hozzászólást, csak hogy ne legyen kavar :)
2013. aug. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen koszonom a válaszokat fogok neki adni kujukasztott zacskóban tejet de ehet konzervet aprora felmetélve?És tejben áztatott piskóát?
2013. aug. 13. 15:38
 7/15 mayido92 válasza:
Persze, hogy ehet. Ha megeszi, akkor természetesen.
2013. aug. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Túl kicsi még ez az állatka a konzervekhez. De ha mégis adsz neki, akkor kölyöknek valót! Sok vitaminra, kalciumra,egyébre van szüksége, ha szép felnőtt cicát akarsz látni :)
2013. aug. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Akartam neki adni konzervet,de nem rágó mozgással akarja enni,hanem a szopizóssal mimntha szopizni akarna akkor csak tejet ihat mást nem?Mert nem igazán tudja m=g a fogai mot jonnek.Adtam neki tejbe áztatott piskótát de abbol is csak a tejecskét szopizta ki.Mit adjak neki?Egyelore sak tejet ihat?
2013. aug. 14. 08:34
 10/15 mayido92 válasza:
Tehéntejet most még ne adj neki, mert attól felpuffadhat. Már írtam, hogy állatos boltban lehet kapni ilyen helyzetekre kifejlesztett macskatejet, azzal itasd.
2013. aug. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!