Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam egy 3-4 hetes kiscicá...

Találtam egy 3-4 hetes kiscicát hogy etessem meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nálunk van egy 3-4 hetes kiscica akinek most jonnek a fogai és nem tudom h etessem meg ot.Adtam már neki tejbe mártott piskotát felvágva purére azt megette meg egy kics konzervet felvágva(macskakonzervet) de nem tul sokat.Mennyit kell egy ilyen kiscicának ennie?Voltunk állatorvosnál azt mondta 3-4 hetes adott neki bolhairtót(frontline)és kisfiú cica.Meg fogjuk tartani de mennyit kell enie?Még ugy szopogatja a kezemet mintha az anyja melle lenne szoval sztem még szopizna rendes korulmények kozott.Mi t adjak neki és mennyit?Folyton a cicit keresi mit tegyek?

14/l

Ngayon eleven kiscica nem beteg életrevaló.



2013. aug. 13. 15:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
a savanyitott tehéntej is jó
2013. aug. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nekem csak rendes van mást nem tudok neki adni nem áll módomban kicsi cukrot azért teszek bele ez a nagyanyám receptje.Még valami tanács?
2013. aug. 14. 21:15
 13/15 anonim ***** válasza:
a tehéntejtől a macskának hasmenése lesz és sajnos egyáltalán nem segíti a növésben, erősödésben mert minden amit megeszik ki is jön belőle, ugyanis a macskák laktózérzékenyek (nem nem tévhit de sokan szeretik ráfogni) vegyél neki boltban kapható laktózmentes tejet és abból adj neki (nem sokkal drágább ha nagyobb boltban veszed mint a hagyományos, kb 80-100 ft különbség) de jobb lenne ha kisbabáknak való tápszert vennél a boltban. nem egy nagy összeg 1 doboz bőven elég neki, mert 3-4 hét múlva már kölyökcica konzervet fog enni, tehát nem kell nagy kiadásokban gondolkozni. ha ezeket a minimális összegeket (tápszer kb 2000 ft és ez jobb lenne mint a léaktózmentes tej) nem tudod kiadni a cicára, akkor keress neki gazdit, mert almot, kaját kell neki venni, oltásra, féreghajtásra kell vinni, az ivartalanítás is legalább 6-8000 ft és ha bármi van dokihoz kell menni az ios pénz. gondolkozz el ezen és ennek fejében döntsd el. de azzal ha tejjel eteted rosszul fogsz járni, beteges lesz és alulfejlett ráadásul állandó hasmenéses és hidd el sokkal többet fogsz dokira költeni mintha most vennél normális tápszert neki.
2013. aug. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat megpróbálok venni neki de ugy vettem észre hogy a tehéntejtol nem lesz semmi baja rendesen kakil is minden nap nincs hasmenése.
2013. aug. 16. 11:29
 15/15 anonim ***** válasza:
ha ksikorban nem is okoz neki láthatóan gondot, sajnos a beleit rendesen teszi tönkre és könnyen oda juthat, hogy 2-3 évesen műteni kell mert nem tud majd emészteni
2013. aug. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!