Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit kéne csinálnom, hogy újra...

Mit kéne csinálnom, hogy újra szobatiszta legyen a macskám?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztünk kertes házból lakásba. Régen mindig kiengedtük a macskát a kertbe, most a teraszon van az alom. Költözés utántól 4 hónapig normálisan kikéreckedett, ha kakilnia kellett. De egyszer nem voltunk otthon és nem volt nyitva az ajtó és bekakilt. Azóta azt gondolja,hogy bárhol végezheti a dolgát. Ha otthon vagyunk se mindig kaparja az ajtót,h ki akar menni a teraszra az almot használni. Próbáltuk,h bent legyen egy alom (az csak fele akkora,mint a teraszon lévő), de nem talál bele, hanem fél méterrel arrébb kakil. Amúgy 9 éves nőstény macska. Mit tegyünk,hogy újra kikéreckedjen?
2009. okt. 28. 08:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem csak annyit tehettek, hogy behozzátok az almot a teraszról. A másikat biztos azért nem használja mert kicsi neki. Az okosok állítólag azt mondják, hogy 1 cicának 2 alomtálca kell a lakásba. Én mondjuk megvétóznám, mert az enyém is elvan eggyel. A költözés is megviselheti őt, hogy már nem mehet szabadon a kertbe. Ha elmentek otthonról, akkor mindenképpen kell az alomtálca, mert mondjuk az én cicám is járt úgy, hogy az utolsó pillanatban szaladt az alomhoz :D, nem tudom miért, de potyogtatott út közben, szóval nem tudom hogy ők meddig képesek visszatartani a nagy dolgot. De ha kicsi az alomtálca, az semmiképpen se jó, mert akkor inkább kényelmesebb helyen végzik a dolgukat.
2009. okt. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!