Kezdőoldal » Állatok » Macskák » HELP! Nagyon sürgős! Kiscicáva...

HELP! Nagyon sürgős! Kiscicával mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

pont egy hete találtuk, eddig úgyvolt hogy egyik bnőmnél lesz(vele találtam) de most a szülei kiakadtak hogy ott nemlehet (pedig ott áll egy kissebb ház tök üresen, tényleg nem lakik ott senki, meg max 3 bútor ha van bent) és most elhoztam magamhoz, már volt itt sokszor, napközben általában itt volt. namost azabaj, hogy anya vissza akarja vinni oda ahol találtuk (m3-as mellett) és ha életbenmarad akkor jó. de basszus tuti elüti egy autó amint letesszük, én nem is akarom, nagyon megszeretem, itt bőgök mert nem tudok mit csinálni, nem lehet nálunk, meghalni meg mégse engedhetem! az lenne neki a legjobb ha megtartanám, mert a szobámban nincs más állat, nagy a hely, van itt alom meg kaja neki meg minden, de nem tudom micsináljak anyával :S SEGÍTSETEK!

(köszi ha válaszoltok)


2011. aug. 2. 18:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

attol függ hol laksz vidd el egy menhelyre ingyen beveszik, vagy anyáénak mond hogy oda kell vinni, ha nem tudjátok, hol van, akkor a legközelebbi állatorvost hivd fel, ö tudja,

hol laksz?

2011. aug. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Szerettesd meg anyuddal.Add a kezébe mond neki, hogy simogassa stb...És akkor már tuti ő se akarja majd kidobni.:)
2011. aug. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

Róluk jókat hallottam: [link]

Szerintem nekik elviheted :( Remélem minden rendben lesz

2011. aug. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
vidd el egy erdőbe,vagy faluba ami nem főút.Fel fogja találni magát.Elmegy más cicákhoz,egeret fog.Ne féltsd szegénykét.Autó sem fogja elütni.Nyugi.
2011. aug. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

XV. ker-be lakunk.

nem tudom megszerettetni vele, mert valalmennyire már szereti ő is, meg nagyon szereti az állatokat, van ezen kívül két macskánk, azok kinti-benti cicák, már nagyok, meg 2 kutyánk is van...

komolyan nem tudom mit csináljak :S

amúgy most eléggé bágyatag, a földön fekszik és alszik, az előbb hányt, lehet hgy a féregtelenítőtől? kettő körül kapta meg az orvostól, meg oltást is kapott... ajj nem akarom hogy meghaljon, egyszerűen nem hagyhatom! :(

2011. aug. 2. 18:17
 6/13 Timberwolf ***** válasza:
100%
Ha anyukád ennyire ellene van, hogy megtartsátok, akkor tényleg egy menhelyben van a helye. Az a legjobb megoldás neki.
2011. aug. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor aemmi probléma, ha szereti az állatokat anyukád akkor nem dobja ki az utcára, erdőbe sehova....

Csináljatok róla fényképet, és hirdessétek meg a neten, ingyen tudsz hírdetni expressz.hu-n allatapro.hu-n gazditkeresek.hu-n, csak regisztrálni kell.

Vagy kérdezzétek meg az állatorvost, hogy hol van a közelben állatmenhely ahova bevihetnétek.

Vagy kérd meg az állatorvost, hogy rakhass ki a rendelőbe plakátot.

De ha már beoltattátok akkor nem hiszem, hogy kidobná anyukád.


Egyébként mi is most fogadtunk be az utcárol egy kiscicát ideiglenesen (már van 3 cicám), most teszem fel én is a hírdetést, de neked még könnyebb a dolgod Bp-n azért vannak állatmenhelyek...

2011. aug. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Add valakinek örökbe.
2011. aug. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

facebookra is felteheted. Csinálj valami cuki képet róla és simán lehet, hogy beleszeret egyik ismerősöd. Esetleg told mellé, hogy menhelyre kerülne és alapból is az M3-mas mellett találtátok. + járt orvosnál, be van oltva, féregtelenítve. Végére elérhetőség

Ha mázlid van, akkor még mások is kiposztolják, ha nem tudják befogadni, de sajnálják.

2011. aug. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok jó ötletet írtak már előttem, legfontosabb, hogy annyit próbálj még anyudtól kiharcolni, hogy legalább addig hadd maradjon, amíg nem találtok gazdit neki.

Rendes tőle, hogy beoltatta, féregtelenítette:)


A hírdetésbe tényleg mindenképp írd bele, hogy be van oltva meg féregtelenítve így tuti hamar rácsapnak. A cuki kép is jó ötlet.

2011. aug. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!