Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A több napos izomáz nem gond?

A több napos izomáz nem gond?

Figyelt kérdés
Lábazás után néha 2-3 napos de volt h 4ik nap is éreztem egy kics izomlázat...Mellezés után is szokott 2 napos izomlázam lenni...Esetleg ha van köze hozzá edzés után nyujtok...de max 1-2 percet.

2013. aug. 18. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyújzs többet! Izomlázra ne eddz rá,hagyd pihenni,gyógyulni,regenerálódni.
2013. aug. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, főleg lábnál a többnapos izomláz. Természetesen ne eddz rá, hagyni kell regenerálódni.
2013. aug. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hagyni kell regenerálódni, de azt nem feltétlen kell megvárni, hogy a 4 napos izomláz elmúljon, 1-2 nap pihentetés elég. Izomlázzal elkezdeni nehéz edzeni, de ha már benne vagy, kevésbé érzed. Gondolom nem régóta edzel vagy új gyakorlatokat csinálsz, emiatt van izomláz, de az nem baj, örülni kell neki :)
2013. aug. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért hülyeséget ne írjunk már. Aki heti többször tud lábra edzeni, az nem edz rendesen. Akkor az nem lábedzés bakker, hanem pinalegyezés. Egy kőkemény lábedzés után kell egy hét regenerálódás is!
2013. aug. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindenre heti egyszer edzek,kivéve has-vádli...arra 2x :) Köszi a válaszokat.Ha 4 napog van izomlázam a lábamba akkor valószinű jol csináltam :D
2013. aug. 18. 08:56
 6/6 anonim válasza:
Teljesen normális! én is 4 ik napja lábaztam de még mindig megérek leülni és felállni. az edzésről ne is beszéljünk, mikor hánynom kell annyira sokkol a lábazás :)
2013. aug. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!