Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ilyenek a mai gyerekek?

Miért ilyenek a mai gyerekek?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves Perzsa cicám. A napokban eljöttek a rokonok és az ő gyerekeik. Egy másodikos és egy hetedikes. Ebédelünk ,egyszer csak hallom ,hogy nyávog a cica.Odamegyek hát a kissebik gyerek húzza a farkát meg rugdossa a cicát. Mondom:Ne bántsd ez fáj neki!!Erre ő:

-Ez??Meg kottyan a kis dögnek???

Alig láttam a pipától.

Egy kicsivel később meg a nagyobb gyereket kaptam rajta ,hogy dobálja a cicát. Mondom:Ne dobáld!!!

Erre ő:Miért??

Én:Miért??Neked jól esne ha dobálnának???

Ő:Haggyálmár!!

Na meg egyszer sétáltam a városban a cicámmal. Leültünk fagyizni egy padra a cicám pedig a járdán feküdt. A pórázt persze fogtam. És ekkor egy iskolás csoport hatodikosok lehettek ,elkezdték dobálni kővel a macsekot.És eközben nálam volt a póráz!!!

Rájukszóltam:Hé!!Ne dobáljátok szegényt!

Ők:Te k*ssolsz!!

Hát az eszem megállt. És akkor jött egy járókelő és ő is rászólt a gyerekekre. Erre már elmentek.

Hogy lehet ez???Ilyen kegyetlenséget!!!Mégis ,hogy van merszük bántani más állatát!!A szemem láttára történt!!És még ők szólnak be nekem.



2013. aug. 21. 17:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert az első alkalommal, amikor ilyet csináltak, az apukájuk nem kevert le nekik két hatalmas pofont, hogy tudják, milyen érzés, amikor valaki bánt valakit, hanem csak rájuk szóltak, visszapofáztak és rájuk hagyták.
2013. aug. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmennek a rokonok és ezt csinálják a macskával annyi eszed lenne hogy jól képen vágod azt a gyereket!

Ha a szülei nem nevelik meg, neveld meg te. Kit érdekel ha lecsesznek téged hogy neveled a gyereket.

Már azt csodálom hogy a "Tekussolsz" meg "Haggyálmár!/ra" nem csaptad meg.

2013. aug. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Neeem...aztán még én kerülök bajba. Volt már ilyen esetem.
2013. aug. 21. 17:28
 4/16 anonim válasza:
100%
Nekem is kis gyerekeim vannak, 5 és 2.5 évesek, de sosem bántanának egy állatot, és se felnőttel se gyerekkel nem beszélnének ilyen tiszteletlenül. A rokonaidnak ritka neveletlen gyerekei vannak!
2013. aug. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Legközelebb verd a macskát elöttük hátha akkor a védelmére kelnek.
2013. aug. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
Én 16 éves vagyok de soha nem mondanám egy felnöttnek hogy kussolsz. Egy állatot meg eszembe se jutna bántani. Aki ok nélkül bánt egy állatot annak valami baj van a fejében. Vagy az okos szülei így nevelték "-.-
2013. aug. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem elég a szülőket megnézni, vagy esetleg azoknak a gyerekeknek a szüleit, akiktől a többi eltanulja, mert ennek az oka a gyereknevelésben keresendő, meg ezek a csúnya szavak is, nem ők találták ki, hanem az otthon szidkozódó szülőktől, meg az ovis, iskolás csoporttársaiktól (meg a tv-ből is).

Egyébként semmi tisztelet nincs sajnos a legtöbb gyerekben, tisztelet persze a kivételnek, mert azért van sok rendes gyerek is. De sajnos ez egyre rosszabb lesz csak. Köszönni sem tudnak már lassan, miért tudnának bánni egy élőlénnyel. Nincs, aki megtanítsa nekik, hogy hogyan kell. Egyébként az iskolás csoportnál meg a tanárnak sem ártott volna rászólni a gyerekekre (bár már szegény tanárok is egyre kevésbé mernek szólni, mert bejönnek a szülők veszekedni...). Azért szerintem azok, akiknek vannak otthon állataik, szerintem megtanulnak bánni velük, legalábbis jobban, mint akiknek nincs. De azért van remény, sok fiatal tizenéves kérdezget, tanácsot kér ezen az oldalon, ők törődnek az állataikkal szerencsére.

2013. aug. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem volt velük tanár.Szerintem épp mentek haza a suliból egy csoportban.
2013. aug. 21. 17:39
 9/16 Vicuska87 ***** válasza:

Hááát a szülők nem nevelik meg a gyerekeket!

Sem az állat szeretetére se másra! Az ilyen gyerek milyen lesz majd a későbbiekben??!!

A gyerek nem tehet róla, csak a szülő a felelős!

2013. aug. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Én most leszek 7.-es, és az osztálytársaim is ilyen parasztok. Nem a lányok, hanem a fiúk. Jó, van 1-2 normális fiú is azért. De múltkor az osztálykiránduláson is a lányokkal szeretgettük szegény macsekot, akit a fiúk szívattak. :(
2013. aug. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!