Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ilyenek a mai gyerekek?

Miért ilyenek a mai gyerekek?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves Perzsa cicám. A napokban eljöttek a rokonok és az ő gyerekeik. Egy másodikos és egy hetedikes. Ebédelünk ,egyszer csak hallom ,hogy nyávog a cica.Odamegyek hát a kissebik gyerek húzza a farkát meg rugdossa a cicát. Mondom:Ne bántsd ez fáj neki!!Erre ő:

-Ez??Meg kottyan a kis dögnek???

Alig láttam a pipától.

Egy kicsivel később meg a nagyobb gyereket kaptam rajta ,hogy dobálja a cicát. Mondom:Ne dobáld!!!

Erre ő:Miért??

Én:Miért??Neked jól esne ha dobálnának???

Ő:Haggyálmár!!

Na meg egyszer sétáltam a városban a cicámmal. Leültünk fagyizni egy padra a cicám pedig a járdán feküdt. A pórázt persze fogtam. És ekkor egy iskolás csoport hatodikosok lehettek ,elkezdték dobálni kővel a macsekot.És eközben nálam volt a póráz!!!

Rájukszóltam:Hé!!Ne dobáljátok szegényt!

Ők:Te k*ssolsz!!

Hát az eszem megállt. És akkor jött egy járókelő és ő is rászólt a gyerekekre. Erre már elmentek.

Hogy lehet ez???Ilyen kegyetlenséget!!!Mégis ,hogy van merszük bántani más állatát!!A szemem láttára történt!!És még ők szólnak be nekem.



2013. aug. 21. 17:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Most leszek 6.-os de eszembe se jutna hogy egy szegény cicát bántsak. És felnőtthöz se szólnék így hogy kussolsz. Biztos a szülei is szólnak a gyerekhez.
2013. aug. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Tanulság?Ne hívd át a gyerekes rokonokat,nálam bevált,de én nem is hagyom vagy hagynám,hogy így viselkedjen a saját otthonomban egy vendég..azonnal zavarnám el.
2013. aug. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Nemko77 ***** válasza:

Tényleg ne hagyd, hogy így viselkedjenek, a ha rokon főleg pofán verheted amúgy. Én a múltkor vigyáztam pár gyerekre, akiknek jelen volt az egyik osztálytársuk és mikor megtudta, hogy van macskám megkérdezte, hogy én is felszoktam-e gyújtani... Nem, de mondom neked se kéne.

Miért, szerinte vicces... Hát mondom, ha felgyújtanálak téged az is vicces lenne neked? Nem... Akkor?

Nem nagyon volt vita és szülő se jött lebaszni - bár le is fejeltem volna, ne engem akarjon nevelni, hanem a gyerekét. Felháborító és undorító, a gyerekek részéről is, de a fő felelősség tényleg a szülőé. Nekem elmondták, hogy kell bánni egy állattal, de ha nem, akkor se rugdostam volna. Amúgy gyávaság, gyerek is azért csinálja. Valakin ki kell élni az agressziót és a kisebb állat nem üt vissza. Nagyobbal meg nem kezd. - De alapvetően a szülő a hibás.

2013. aug. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Igen ,persze nem minden gyerek ilyen... Ugyehogy nem semmi??

Hogy van képe egy 15-16 évesnek beszólni egy 62 évesnek?!

2013. aug. 22. 11:06
 15/16 anonim válasza:
Én elvertem annó az elefántot is az állatkertben. Oda nyújtotta az ormányát s rácsaptam. Legközelebb pedig mikor láttam hogy úgy kell nyújtóznia hogy felemeli a hátsó lábát, megrántottam az ormányát, az pedig beesett az árokba.
2013. aug. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
2013. aug. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!