Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megutáltam a macskámat. Mit...

Megutáltam a macskámat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én etetem, itatom, óránként ki-be engedem, erre a szomszédnak hízeleg folyamatosan. Hozzá kb napi 1x jön hízelegni.


Most kicsit betelt a pohár és úgy érzem, megutáltam..


2013. aug. 21. 17:32
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Én utálom a kutyákat, szóval ez a vita nem nagyon érdekel, bocsi ....
2013. aug. 22. 15:31
 22/32 anonim ***** válasza:

Kötődik hozzád. Csak csavarog, ott is törődnek vele, ráadásul ott van egy fajtársa is.

Nekem 3 van. Az egyik ha idegen akarja megsimogatni elhúzza magát és olyan a tekintete, hogy "ne érj hozzám", a másik fél minden idegentől, a harmadik meg udvarol mindenkinek.

Volt egy negyedik is. Ő követő üzemmódban volt a párom után mászkált, ha hívta jött, ha zaklatott volt hozzá ment.

Mind külön egyéniség, akárcsak mi emberek. És kötődnek hozzánk.

Minden nap HAZA megy, nem?

2013. aug. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
De nálam is van több cica is, tehát nálam is vannak fajtársai
2013. aug. 22. 18:19
 24/32 papa777 ***** válasza:
Kötődik, amíg adod neki a kaját, simogatod, majd megy át a szomszédba... lehet lepontozni, én őszinte vagyok....
2013. aug. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Inkább csőlátású .:)
2013. aug. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Engem meg hidegen hagy.


A kutyákat meg amúgy utálom.

Nekem van nyuszim is, na ő a tökéletes állatka! Okos, szeretetigényes és nem cserél le. :)

2013. aug. 22. 19:25
 27/32 papa777 ***** válasza:
Nem tudom, hogy a kutyákban mit lehet utálni, hűséges, jó barát, nekem is van 2 tengerimalacom, egy macskám, egy madagaszkári gekkóm, de legjobban a kutya az, amelyik a legtöbb érzelmet táplálja, bár lehet azért gondolom így, mert a macskám elég karmolós típus, hozzá csak fejjel lehet közelíteni, és akkor bújik, ha kézzel közelítek, akkor karmol.
2013. aug. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Azt, hogy egész nap ugatnak.


De amúgy a kérdés már tárgytalan, ma már máshogy látom és kibékültünk:D

2013. aug. 22. 19:32
 29/32 anonim ***** válasza:
Na, jó hogy kibékültetek !!:)
2013. aug. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 papa777 ***** válasza:
:) nah énis örülök, az ugatás amúgy a gazdák hibája, lekell róla szoktatni, vagy lehet szeparációs probléma, amikor a kutya érzi magát a falkavezérnek, és amikor a gazda elmegy otthonról, a kutya ugat, mert azt hiszi ő a falkavezér, és félti a "falkáját", ezek a problémák kezelhetőek kiskorban.
2013. aug. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!