Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, ha vak a kismacskám?

Mit tegyek, ha vak a kismacskám?

Figyelt kérdés
találtam 1 kismacskát egy hete az utcán, hazahoztuk és rájöttük, h totál vak. mit lehet ilyenkor csinálni? élhet így is?

2013. aug. 24. 16:57
 1/7 anonim válasza:
100%
Szia! Nehéz lesz de élhet. Általában megszokják a környezetet, viszont arra nagyon kell figyelni, hogy semmit se változtassatok a lakóhelyén. Pl: bútorokat ne rendezgessétek. Elvileg szépen lassan hozzászokik mi hol van. Az embereknél is így van. De ez csak az én véleményem. Én mindenképp hagynám élni.
2013. aug. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőmnek van vak macskája, neki már 8 éves, és vígan él. Ő szobacica, kijárós macskának azért nem ajánlanám. Ha ti nem tudjátok csak bent tartani, keressetek neki olyan gazdit, ahol benti macska lehet.
2013. aug. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal. Én is mindenképp életben hagynám.
2013. aug. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán hogy merül fel a lehetősége, hogy ne hagyják életben?

Én láttam már vak cicát, egy barátom fogadta be menhelyről. Benti cica volt, volt egy látó társa is, nagyon jól elvoltak egymással. Szerintem mindenképp legyen mellette még egy cica (ha lehet hasonló nemű és korú, vagy ivartalanított).

2013. aug. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
már m1, meghalt szerencsétlen állat. ma reggel mentem ki hozzá, h adjak neki enni, aztán már annyi ereje se volt h egyen. nemtom milett vele. rá 10percre már vége volt:S
2013. aug. 26. 11:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom állatorvos nem látta miután megtaláltad. Akármi betegsége lehetett, a kismacskák különösen fogékonyak még. Jó lett volna megnézetni.
2013. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
lehet,már m1.
2013. aug. 26. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!