Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől lehet ez? A macskám 10...

Mitől lehet ez? A macskám 10 perce mindent kihányt.

Figyelt kérdés
Kb.5 órája kapott reggelit.Szinte ép volt a gyomor tartalma,füvet is láttunk benne.Lehetséges-e az,hogy nem tudta megemészteni azt a fajta kaját,amit adtunk neki?Más tünete nem volt.
2013. aug. 25. 12:49
 1/5 anonim válasza:
A mi cicánk is hány néha. Anyukám szerint attól van, hogy néha mosakodáskor benyelik a szűrüket. Vagy ha eléggé egyben van még a kajája a hányadékban (bocs), akkor az is lehet, hogy behabzsolta rendes rágás nélkül.
2013. aug. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
a macskák természetesen amikor mosakodnak, szőrt is nyelnek le. ennek valamikor távoznia kell a szervezetből, mivel nem emészthető. ha habzsol, akkor előfordulhat, hogy visszajön belőle az étel.
2013. aug. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2013. aug. 25. 16:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk az furi, hogy 5 órára rá hányja ki. Nálunk is előfordult, hogy behabzsolták a kaját és utána rögtön vissza is jött, mindig szinte egyben a kaja, ahogy nálatok is. Szerintem ezek a dilikék soha nem rágnak, pedig az én egyik macskám komótosan, lassan eszik olykor néha mégis egészben csak éppen nedvességgel megszívódva jön vissza a száraz táp. Szerintem ez még semmi, de ha sűrűn előfordul, akkor meg kéne nézetni egy állatorvossal. Vagy most kapott először ilyen fajta eledelt? Lehet ha megint kihányja, akkor nem kéne neki azt adni. Én is olvastam/hallottam régebben, hogy ha ég a gyomruk, akkor füvet esznek, hogy meghánytassák magukat. A szőr hányást én nem igazán hiszem ebben az esetben, mert akkor rendszeresen kéne ezt csinálniuk és más formában. Volt egy ismerősömnek egy perzsája, na az szőrt hányt, durva tömböket, de kaját nem.
2013. aug. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Igen,akkor kaptak belőle elsőnek,de csak egy cica hányta ki,a többi négy nem.

2013. aug. 26. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!