Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a macskámmal?...

Mit csináljak a macskámmal? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem hajlandó megenni semmilyen márkájú kaját csak a Whiskast.

Szobacica soksor eszik Whiskast de ügyelünk rá hogy mást is egyen (Darling, Kitekat, Felix, Gourmet stb.) Tudom, hogy a Whiskasban van valami rászoktató összetevő azért szereti annyira de nem ehet mindig azt.

Most viszont amit eddig vettem nem hajlandó megenni (eddig ette) pedig ugyanúgy változatozatosan eszik (néha húst is kap).

Miért van ez?

Mit tegyek?



2013. aug. 29. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:

darling kitekat - semmivel nem jobbak mint a whiskas sajnos, nulla táérték, tehát nem veszít semmit ha nem eszi ezeket.

amúgy tudtommal magát a tápváltást is fokmozatosan kell csinálni ergo az sem biztos h jó ha mindennap mással eteted..

amúgy ha éhes lesz megeszi majd a másik kaját.

bár ugyanebben az árban már minőségi tápot is kapnál neki...csak nem a közértben.

2013. aug. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ebben az árban mondj nekem légyszíves egy minőségi kaját, mert nagyon szeretném azt megvenni!

Kérdező! Nekem is ugyan ez van! Hát akkor egyen Whiskast! Egészségére! Ez van! Ha éhes megeszi a másikat is! Az enyém nem hajlandó megenni a juniort, mert véletlen vettem neki nagyoknak valót és az szaftos a junior pedig aszpikos, és azóta nem eszi meg!ott áll egy egész doboz!

2013. aug. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem kap minden nap másmilyet mellesleg nem a tápról beszélek hanem a nedves kajáról.

Leírnád ugyanebben az árban azt a jó minőségűt?

2. válaszoló

Oké szokott Whiskast enni de az 400 Ft meg a doki mondta hogy néha egyen mást is.

2013. aug. 29. 10:19
 4/7 anonim ***** válasza:
az én dokim nem mond ilyet! amúgy meg mennyit adsz neki? 400,- egy 400g-os konzerv! odaadod egy nap az egészet? keresztanyám (30éve macskájuk van) este ad neki egy tasakot (100g) napközbe meg ott a száraz neki, meg esetleg kap egy kis konyhai kosztot ha olyan! ő jó vadász amúgy, esténként mindig fog valamit! én sem fogom másképp csinálni,max 2 tasakot adok neki(de az enyém még kicsi) és 1000,- a 12x100g-os pakk! az 1200g és elég 12 napig de jó legyen hogy kettőt adsz neki, akkor az 6 nap!szerintem a tasakos pakk gazdaságosabb! az meg hogy mindennap egyen mást hülyeség! Ha egyszer szereti akkor add neki azt, ne változtasd mert kitapasztalja melyik ami ezek közül ízlik és ugyis azt fogja megenni! bocs ha kacifántosra sikerült :D
2013. aug. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De nem ehet sok szárazat nem szabad neki.

Szobacica, a vadászás kilőve(xD).

200 gr nedveset eszik egy nap 2-3 naponta tej 2 naponta egy kis száraz néha konyhai dolgok (bár elég válogatós).

2013. aug. 29. 14:24
 6/7 anonim ***** válasza:
miért nem ehet szárazat???? Akkor ha 200g-ot adsz neki, próbáld meg az alutasakosat, tényleg jobban kijössz vele!
2013. aug. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mert beteg.
2013. szept. 1. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!