Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi van a macskammal? Elvetelt...

Mi van a macskammal? Elvetelt v mi?

Figyelt kérdés
a valamiéböl pár napja ilyen pirosas rózsaszín puding állagú izé jön. májusba 1 evesen szült öt kisficat meghalt.mind utana par nap mulva felcsinalta egy kani..

2013. júl. 21. 00:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%

Szegény

Nézesd meg egy állatdokival

2013. júl. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Nézesd meg, lehet, hogy vetélt, lehet, hogy nem tudott rendesen megszülni, és a halott cica még bent van. Sürgősen, mert bele is pusztulhat!
2013. júl. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Vidd el allatorvoshoz es ivartalanitsd! Barmi baja lehet, meg fog halni, ha igy hagyod szegenyt. Nagyon nem jo neki, ha ilyen gyakran vemhes!
2013. júl. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
halott cica tuti nincs benne mert tiszta lapos a a hasa.. de nem kedvtelen egesz nap koborol meg dörgölözik. es sokat eszik
2013. júl. 21. 22:56
 5/29 A kérdező kommentje:
ja és elfelejtettem mondani h az 5 cicát amit egy évesen szült az az első fialása volt és nem halva születtek csak szétszedte őket valami.
2013. júl. 22. 11:22
 6/29 anonim ***** válasza:
Jó, hogy te belelátsz a röntgen szemeddel. Én azért megnézetném dokival.
2013. júl. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
megfogtam a hasát és semmi nincs benne.. .
2013. júl. 22. 21:43
 8/29 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz rá költeni, csak itt magyarázod a bizonyítványod. Mit érdekel téged, hogy baja van? Azt gondoltad, majd meggyógyítod gép mellől, ha nem, hát te megpróbáltad... Szóval látta már orvos? És még mindig folyik a trutyi? Ha belőled folyna, már temetnéd magad, nem igaz? Ez meg "csak" egy macska! Mit mondott az orvos?
2013. júl. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Ilyen emberek hogy létezhetnek?!

Mi minden egyes apróság miatt hívjuk az állatorvos, mert amit mi apróságnak hiszünk, az lehet komoly dolog is...

Nekünk sok cicánk van, ráadásul kijárósak, szóval előfordul néhanapján valami probléma (főleg, hogy még az utcáról is összeszedjük az elárvult, védtelen cicákat - nemrégiben pl egy kb 2 hónapos törött lábú kiscicát fogadtunk be, aki egy autó alatt üldögélt magányosan), de ha már egyszer vállaltuk őket, akkor nem hagyjuk őket sorsukra, hogy majd lesz ami lesz.

Legyél felelős egy kicsit azért, ha veled valami hasonló történne, akkor is otthon ülnél tétlenül?!

2013. júl. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
amugy is olyanokkal nekem ne gyertek hogy akkor miért bvállatam mert ha nem vállaltam volna be kinyirják mert meg akarták mérgezni meg kövekkel hajigálják me bottalk vernék csak ideszegődött hozzánk és etetjük..nekem emg nincs arra pénzem h csak egy vizsgálatért 5000 ft fizessek..
2013. júl. 23. 12:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!