Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám egy gyökér. Mit...

PrettyVillain kérdése:

A macskám egy gyökér. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Ha itthon vagyok, semmi rosszat nem csinál, csak alszik egész nap. Ha nem vagyok itthon üvöltve nyávog, és rongál. Ha itthon vagyok nem jön, hogy simogassan, üldögél az ablakba és nézelődik, tehát magányos sem lehet. Ha kiengedem a folyosóra, elkolbászol, és mivel az egész tömb körbejárható a folyosókon, hát ő körbe is járja, ha megyek érte elfut. Amúgy velem alszik, fürdet, dagaszt, minden ami arra utal, hogy szeret. Miért csinálatja ezt?

2013. aug. 29. 20:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
valószínű mivel így felkapod a vizet ezért lett semmirevaló dög ahogy te írtad! Akkor te nem is szereted igazán a macskádat. Sosem tud olyan rosszat csinálni, hogy megbánjam! az utcáról szedtem össze, egyet fingik ugrok, rossz mint a bűn, de nem bántam meg és soha nem is fogom! Nem mártírkodok ez az igazság! Te megbántad (ami szomorú, mert remélem tudod hogy ez olyan mint a gyerek-mint mondtam nem visszaváltható) én nem bántam meg, de tudtam hogy számíthatok erre, nem panaszkodok, míg te valószínű nem tudtad hogy lehet "ez" ilyen rossz is és csak panaszkodsz! Attól hogy bevallod nem leszel jobb!!!Elég szomorú hogy ezt így látod! Én látom hogy az enyém a fejemre nőtt, és igen meg kellett volna nevelnem! De egy rossz szót nem szólok, mert még ÍGY SEM BÁNOM! De te?? Pontoz a fene, nem foglalkozok ilyenekkel! Mondtam én hogy ne mond hogy megbántad?? Csak annyit mondtam hogy hát ez van, de akkor biztos nagyon szeretheted. szegény, nem kéne odaajándékoznod valakinek, hátha ott jobban szeretnék! :@
2013. aug. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Krisztike, miből gondolod, hogy nem szereti a cicusát? Ha felnevelte, úgy, hogy fecskendőből etette, valószínűleg gyűlöli. Maximum haragszik rá, ahogy én is a sajátomra, hogy mennyi mindent megtesz érte az ember, és annyit nem képes, hogy a sminkes polcomra ne ugorjon fel a távollétemben, ha amikoritthon vagyok ezt nem teszi meg. Ez olyan, mint a gyereknél. Egész életébe csak megszületnie volt nehéz, mégis a végén csak egy élősködő lesz a nyakadon. Nem azt mondom, hogy a macska élősködő a nyakamon, félre ne értsd, csak annyit szeretnék, hogy amit nem szabad, azt akkor sem szabad ha nemvagyok itthon. Szerintem a másik válaszoló is így gondolkozik. Amúgy meg, de mártírkodsz.
2013. aug. 30. 15:39
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát ha amit nem szabad azt nem szabad akkor sem ha nem vagy otthon,akkor miért nem mondod meg ezt a macskának?? nem lett megnevelve és dühöngsz.enyém is neveletlen,de nem dühöngök! Ez mártírkodás? hát akkor tévedésben vagytok a mártír fogalmával.nézz utána!az mártírkodás hogy nem vagyok mérges rá és nem utálom és nem beszélek róla így akármit is csinál?? Ezt szeretetnek hívják!!!!És nem vagyok Krisztike, ne személyeskedjünk!
2013. aug. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!