Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek normálisak azok...

Szerintetek normálisak azok akik csókolgassák a macskáikat, kutyáikat?

Figyelt kérdés

2013. aug. 31. 15:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
62%
Én is adok puszit a kutyám fejére mindig. Nyilván nem a szájára kicsit büdös is hozzá szóval....
2013. aug. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
2%

Normálisak, ők vannak többségben, de én nem tennék ilyet.

Az pedig megint csak az embernek a hülyesége, hogy így mutatja ki a szeretetét, a kutyák és macskák is többre értékelik, ha simogatják őket vagy ha jól bánnak velük, vagy pl. jó falkavezér az ember.

Amúgy pedig ne áltassátok magatokat azzal, hogy a feje tiszta... A kórokozók szaporodnak, "terjeszkednek". És ezen az alkalmankénti samponos fürdetés sem segít. Ráadásul féreghajtó rendszeres adása mellett is előfordulhat olyan élősködő a szőrön, ami akár vakságot is okozhat.

Lehet a kutyát/macskát úgy is szeretni, hogy az ember nem veszíti el teljesen az eszét, és ésszel teszi. De már leírtuk ezerszer, úgyis hisztizni fognak egyesek, szóval tőlem nyugodtan csókolgassátok agyon az állataitokat...

2013. aug. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
80%

" tőlem nyugodtan csókolgassátok agyon az állataitokat..."


Köszi, hogy megengeded!

Nagyon rendes vagy!

Örömömbe kap is fejre puszit a kutyám.

2013. aug. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
12%
Van akinek még az is normális, ha szexuális kapcsolatot létesít a kutyájával. Én már láttam ilyent videón is !
2013. aug. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező, szerinted normális, hogy "csókolgassák"?

Talán "csókolgatják", nem?

Az a szégyen, hogy sokan még beszélni sem tudnak magyarul. A Mónika showban hallottam csak, hogy "kinyissa, lássa, stb."

2013. aug. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
35%

Én szoktam a macskát, a kutyát nem :)

NEM A SZÁJÁT PUSZILOM MEG hanem a BUKSIJÁT, HÁTÁT, OLDALÁT.

:)

Puszi és már mindenki arra gondol, hogy a pofiját, száját puszilgassuk (-.-)

Istenem,...........

2013. aug. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%

Hát attól függ hol. A fejére szoktam neki adni, vagy a hátára, pocijára, de a szájára nem. És azt se engedem, hogy vissza pusziljon. mármint ha a kezemre vagy a lábamra ad puszit akkor az oké, de az arcomat nem engedem! Mert láttam már olyat, hogy szó szerint nyelves puszit adtak egymásnak. hát az undorító.


Egyébként meg létszíves tanulj meg magyarul beszélni! Nem csókolgassák, hanem csókolgatják...

2013. aug. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
58%

#16 egy szinten beszéli a magyart a kérdezővel: "puszilgassuk".... -.-

Talán: "puszilgatjuk", nem?

2013. aug. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
64%

Istenem... tolerancia.

Pesti vagyok, itt nagyjából helyesen beszélnek, DE tudom, hogy vannak helyek, ahol máshogy beszélnek, máshogy írnak, máshogy mondják, és mivel nem tudhatom, ki honnan jön, én nem szoktam kötekedni helyesíráson, tájnyelven, akármi.

Amúgy akkor egy kis nyelvtan:

-Reggeltől estik puszilgaTJUK a kutyánkat, mert olyan aranyos. (kijelentés)

-Mikor kicsik voltunk, anya azt mondta, ne puszilgaSSUK a kutyát, nehogy betegek legyünk. (felszólítás)

2013. aug. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
*estiG
2013. aug. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!