Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek normálisak azok...

Szerintetek normálisak azok akik csókolgassák a macskáikat, kutyáikat?

Figyelt kérdés

2013. aug. 31. 15:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
37%
19! Igen ez így van, de akkor ennyi erővel a jelen és a múlt időt is keverhetnénk... Attól még hogy mondjuk faluról jött, ismerje a nyelvtant.
2013. aug. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
Macskám is kutyám is van és kapnak puszit naponta.Én nem látok ebbe semmi rosszat.Kórokozók :) Hát igen,mert rajtunk embereken nincs és mégis nyaljuk faljuk egymást :)
2013. szept. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
37%

Semmi bajom a tájszólással, vagy az adott helyre jellemző szavakkal, kifejezésekkel, de a puszilgassuk-puszilgatjuk keverése durva nyelvtani hiba! (Az egyik kijelentő, a másik felszólító!

Nyelvtan órán is mindig mondta a tanár, hogy a "suk-sük" helytelen. És nemcsak városban!


Legyünk már igényesebbek!

2013. szept. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

10 éve puszilgatom, és semmi bajom.

Aki ettől nem normális, hát akkor nem normális.

Azt hiszem a világon senki sem normális, mert minden este több millió apró, unodító, pókszerű, vagy inkább kullancs?szerű lényekkel bújuk ágyba, akik ráadásul álmában zabálják. Úgy hívják atka. Ne nézzétek meg! Szép álmokat!

2013. szept. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Hát én kicsit túlzásnak találom. Puszilgatni a gyerekem szoktam. Egyébként macskám van. Simogatom és dögönyözöm.
2013. szept. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!