Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek jót tesz a vajúdó...

Szerintetek jót tesz a vajúdó macskának az oxitocin?

Figyelt kérdés
2 cica halott magzat volt sajnos,de kettő megmaradt.Az állatorvos szerint még várható kiscica de mióta hazajöttünk (kb.10órája) semmi jel nincs rá hogy szülni akarna.

2013. szept. 5. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem várj reggelig, és hívd fel az orvost, ha addig nem történik semmi.
2013. szept. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

Az oxitocin elősegíti a nyomófájáskat,csak akkor alkalmazható ha már kijött egy cica.Az orvostól nem kapott a cica oxitocint meg kálciumot?

Ha 10 órája semmi akkor nem lesz már pici,lehetséges,hogy az orvos érzett benne babát,de az csak a helye lehetett,megtévesztő tud lenni tapintásra.Tapogasd át a cica hasát ha érzel benne picit akkor hívd fel az orvost.

2013. szept. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen kapott! Csak azt nem értem hogy ha már nem volt benne cica mért adta be neki.Egyrészt felesleges pénzkidobás, másrészt ha már nincs szüksége rá mivel nem fog szülni nem értem mért kellett beletömni...Így biztos nem használ neki csak árt.Mindegy! A lényeg hogy jól van! Én már semmit nem tapintok benne és jól érzi magát a kiscicáival együtt ez a lényeg! Köszönöm a segítségeteket! :)
2013. szept. 10. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!