Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lakásba tényleg nem való macska?

Lakásba tényleg nem való macska?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy cicát, de apám állandóan hangoztatja, hogy a macska nem lakásba való. Amúgy nem velük élek már, szóval nem arról van szó, hogy őt személy szerint zavarná. Tényleg rossz a macskának lakásban? Tudom, hogy a természetük különböző, de kutyát is sokan tartanak lakásban, anyámnak is van kutyája és szerintem jól érzi magát. A macskánál ez nem így van?
2009. nov. 3. 15:23
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Már mért ne lenne macska a lakásban tartott?? Ha lakásban van tartva eleve nem kell vadásznia te agyalágyult, és különben is az ösztön megvan benne is... Nekem is van macskám, lakásban tartom, és nemtudom, én nem panaszkodok hogy büdös az alom. Ez van, kitakarítom és ennyi. És a lakási macska tovább él. Úgyhopgy bátran szerezz be egyet. :) Aki meg azért nyavalyog hogy lepontozták az nőjön fel..
2010. szept. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!