Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Büdös a sziámi cicám szája!...

Büdös a sziámi cicám szája! Mitől?

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 20:46
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
52%
Jó kérdés...Nekem is kb. fél másodpercig kellett gondolkodnom, mire rájöttem, hogy azért mert nem mos fogat, ennek ellenére macskakaján él és tisztogatja magát...
2009. nov. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
52%
Már bocs !! Tényleg egy egészséges cica szája nem büdös !!! Azt hogy mitöl azt csak akkor tudod meg ha elviszed orvoshoz, általába emésztési zavarok miatt, meg gyomor rendellenesség miatt van ilyen, ez igy van higgy nekem !!
2009. nov. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
37%

Amugy visszatérve " hogy jöttél rá h büdös a szája " ?

ha valakinek van cicája és ölbe veszi, cirogatja, stb... ohatatlan hogy ne leheljen rá, bocs az off-ért elözö voltam

2009. nov. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
54%

Tehát:

Egy macskána lehet "ismertetőjele" a szájának, de nem szaga. Valószínüleg nem minőségi tápot kap, illetve fogköve/felgyülemlett bacijai vannak.

Ha fogköves, akkor ha elviszed az állatorvoshoz akkor ő leszedi. Ha nem súlyos csak szaga van, akkor veszel neki whiskas dentabits nevű jutalomfalatot, (vigyázz naponta csak 3-4-et adhatsz neki), és az segít visszaállítani a természetes dolgokat.

2009. nov. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
48%
Hát nem mindegy, hogy milyen büdös... Van az alap "büdös", ami nem is büdös, csak nem menthol illatú. És van az igazán büdös, ami lehet fogkőszag, vagy rosszabb esetben genny szag. Az én kutyámnak irtó büdös volt a szája, elvittem dokihoz, kideült gennyszag volt, mert súlyos ínygyulladása volt. Szóval ha csak szimpla szájszag, akkor nincs probléma, de ha rodthadó szagot érzel, akkor gyorsan vidd el egy vizsgálatra...
2009. nov. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
54%
Minden állatnak van szájszaga ohatatlan , DE !! ha kimondottan büdös az valamire utal, tehát táplálkozás, belsö szervi rendellenesség, stb... nekem van 1 7 éves németjuhászom, mindig beleliheg a képembe :D sosincs rossz szaga ( ez durva mert minden állatnak van 1 bizonyos szájszaga ) de ha büdösebb lenne, biztos rákérdeznék orvoszol, tehát ez macskánál is igy lehet, ja kérdezö vagy ??? Kérdem töled ez most ilyen vagy mindig ilyen is volt nek ???
2009. nov. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
43%
Kérdezö itt vagy ???? elözö voltam ?
2009. nov. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
54%
Fúú mennyi hülye ember írogat ide tejóóóisten. Bár a vége felé voltak már értelmes hozzászólások. Egy állat szája alap nem illatos de ha kifejezetten büdös annak oka van. Fogszuvasodás, fogínygyulladás, tályog, rosszabb esetben emésztő szervrendszeri probléma.
2009. nov. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
29%

Köztük te is, te szerencsétlen. :)

Próbálj meg nem fogat mosni 2 hétig, és utána leheld körbe a környezeted.. Nem sok barátod marad, az biztos. :D

Pedig (elvileg) még nem is nyalod a saját s.egged. :D

A macska ragadozó, ehhez igazodik a lehelete.

2009. nov. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
64%

Pontosan. Ragadozó. Nem eszik cukros dolgokat, ami kifejezetten büdössé teszi a MI leheletünket. Mellesleg mit nem lehet abban megérteni (????) hogy van ALAP szájszaga de ha kifejezetten BÜDÖS az betegség jele, MINDIG.

Az én kutyám is ragadozó még sincs büdös szája szted miért? Mosom? Neeeeeeeeem.

Szerencsétlen.

2009. nov. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!