Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Büdös a sziámi cicám szája!...

Büdös a sziámi cicám szája! Mitől?

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 20:46
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
32%

Anyád szája is büdös, mégis mos fogat. :D

Ez az összefüggés.

2009. nov. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
66%

Lehet tudogyulladasra utalo jel, vagy fogbetegseg, fogko, gyulladas.

Vidd el orvoshoz, en cicamnak tudogyulladastol volt budos a szaja, kapott egy szurit es masnap teljesen meggyogyult.

2009. nov. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
@nyád kurv@ és büdös a muffja ez is összefüggés nem??XDXDXD
2009. nov. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Köszi azoknak, akik normális korrekt választ adtak.


Fél éves a cicám. És komolyan iszonyú szájszaga van, szerintem rendellenesen büdi, mert régen nem volt ilyen. Minőségi ételeket eszik...romlott kaját abszolút nem. Ráadásul finnyás is és igényli a friss kaját. Nem rég kiesett egy foga- jobban mondva belém tört :S. Elvittem dokihoz, aki szerint nem gond,hogy kitört, mert ugye úgyis váltják a fogukat.

Azt hiszem elviszem dokihoz újra.

2009. nov. 4. 20:30
 25/29 anonim ***** válasza:
Mindenképp tedd azt! Lehet csak a törött fogtól van begyulladva az ínye. A doki ír majd egy ecsetelőt ami ellen a cica foggal-körömmel fog védekezni és minden rendbe jön:) Remélem így lesz!
2009. nov. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Akkor valoszinuleg az lesz a megoldas, vidd el egy masik dokihoz.
2009. nov. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Szia! Az én macskám is sziámi, és pont most akartam feltenni a kérdést, hogy mit csináljak vele mert büdös a szája. Ez valami sziámi cica dolog, hogy büdös a szájuk?
2010. szept. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
végül is egyszer csak elmúlt. vettem krémet, hogy azt nyalogassa. Ilyen fekete cipőpasztaszerű. Lehet az segített. Most nem jut eszembe a neve.
2010. szept. 7. 19:08
 29/29 anonim ***** válasza:
én vettem neki algás multivitamint..kb 3 napja etetem vele mivel kicsi így mindennap egyet..750 ft volt azthiszem de jó a kellemetlen száj,bőr és vizelet szagra :)
2011. aug. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!