Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska a házban tapasztalatok?

Macska a házban tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 12:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Akkor kell rászólni, amikor rosszat csinál.
2013. szept. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Dogmatix91 ***** válasza:
Sokat kell velük foglalkozni már nagyon kis koruk óta. A macska olyan, hogyha nem éri meg fáradozni a jutalomért akkor inkább hagyja a fenébe az egészet. A jutalomfalat nem rossz, csak sokan azért is jutalomfalatot adnak az állatnak mert épp leült valahova, ezt azért kerülni kell. Ha felmegy az asztalra akkor határozottan rászólsz, ha nem megy le lerakod. Ha kaparja a széket vagy valami bútort akkor is rászólsz, leszeded a mancsait. Ha bepisilt vagy bekakilt akkor én megfogtam odavittem, hogy nem szabad. Persze tudják ők pontosan, hogy mit nem szabad, mert ha rosszak akkor sunnyognak. Nekünk annyival nehezebb volt, hogy nem kiskora óta volt velünk és nagyon elkényeztette az előző gazdája. De pl apámék macskája jött utánad, leült ha mondtad neki, és ha tapsoltál akkor bárhonnan odafutott (kinti macsek volt), de ő szerintem kicsit túl korán lett elszakítva az anyjától, de tény, hogy nagyon sokat foglalkoztak vele.
2013. szept. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
A szőre mennyire hullik?
2013. szept. 16. 19:29
 14/16 anonim ***** válasza:
hát hullik azért, azt ne várd hogy ne hulljon, de lehet fésülni és lehet fürdetni! Én mindig azonos színű ágyikót vagy plédet, ilyesmiket veszek neki hogy ne látszódjon annyira! Tudom ez olyan dolog hogy "az a kosz ami nem látszik is kosz" ,de mégis az ember nem azt látja mondjuk hogy a fehér cicám szőre a fekete kanapén, vagy a fekhelyén mennyire meglátszik!
2013. szept. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Na lett végül cicád?
2014. febr. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A mi macsekunk most 3 hónapos,8 hetes kora óta van nálunk.Csak az alomba piszkít,de ehhez az kell,hogy minden reggel és este kiszedjük belőle a cicakakit,(lyukacsos lapáttal átszitáljuk,a pisitől összetapadt almot meg kislapáttal kiszedjük,és pótoljuk az almot.Hetenként meg az egészet kicseréljük,különben büdös lesz és nem fog belemenni.Egyébként mindenhova be- és felmászik,imád a virágcserépben a virág köré kunkorodva aludni,tegnap le is borította,pont bele a ruháskosárba a mosott ruhákra.Szóval,van baj vele,de ettől függetlenül imádjuk,mert egy kis doromboló "baba".
2014. aug. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!