Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Új cica a régi mellé?

Új cica a régi mellé?

Figyelt kérdés
Van egy 3-4 év körüli ivartalanított fekete kislányom, mentett cica :) Jó ideje gondolkodom már, hogy hoznék ide mégegy cicát, nem egyszer volt már, hogy megindulok, és elhozok egyet a sok árva közül. Két probléma áll fent: egyszobás, de relative nagy (37nm) lakásban élünk, nekem itt van a műhelyem is. Cicám már megszokta, nem csinál káoszt, tudja hova mehet, hova nem, de félek, hogy egy új cicus talán kárt tenne magában a sok limlom közt. A másik bibi, hogy őkelme nem szereti a cicatársaságot. Időnként lemegyünk sétálni (hámmal, pórázzal, amikor igényli) és volt már, hogy más sétáló maccsal vagy kóbor cicával futottunk össze. Láthatóan a szembe jövő volt az "érdeklődő", de ő mindig neki akart menni, úgy kellett lefognom. Kutyákkal is ugyanezt csinálja, egyedül egy, a házunkban lakó kis uszkárt tűr meg maga mellett fél percnél tovább, amúgy még a pitbullt is lerendezte (egy jámborlelkű példányt, az igaz, de mégsem egy apró kutya... és még a macskát féltettem!). Ezek alapján szerintetek merjek még egy cicust befogadni?
2013. szept. 14. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod összeszoktatni egy másikkal.Az esélye annak,hogy megszokja 50%.Nekem egy 100 nm-es lakásban van 16 macska,2 kutya...sorolhatnám és békésen megvannak:).Bár lehet,hogy csak szerencsém van.
2013. szept. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ki tudja, egy próbát megér. Lehet, ha odaviszel egy esetlen kölyköt, akkor örökbe fogadja :)
2013. szept. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!