Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek a kopasz...

Mi a véleményetek a kopasz cicáról?

Figyelt kérdés
Nagyon,nagyon tetszenek a szfinx cicusok nektek mi a véleményetek róla? Milyen tulajdonságai vannak? Macerás a tartásuk?

#kopasz macska #Szfinx cica
2013. szept. 22. 11:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyosak. :)

Minden héten kell fürdetni őket és óvni kell a túlzott napfénytől. Ha többet szeretnél tudni, akkor menj el egy macskakiállításra.

2013. szept. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
55%
szerintem nem macerás a tertása kicsit fázos.de keres meleg helyet. szeret játszani hízelegni és nem kell miliomosnak lenni hozzá
2013. szept. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
70%
az hogy milliomosnak kell lenni hozzá hülyeség. a heti fürdetés is hülyeség, ha normálisan van etetve a bőre is szép, nem kell annyit fürdetni. a kényességröl: jó helyről kell venni, szerződéssel, így legtöbb betegség normális tartás mellett elkerülhető. aki kint tartja, annak kb annyi esze is van, hiszsen elkóborol, ellopák, elütik. egy ilyen értékű macskánál nem szokás. akinek feltünési problémái vannak, az hámmal sétáltatja, de tök fölösleges, mert betegségeket szedhet össze az utcán az olrások ellenére is (lehetetlen minden ellen beoltani és a betegégek is folyton változnak). ha már valaki kiab 80-100 ezer ftot egy macskára, hogy tudja kint tartani??!! számomra ez felfoghatatlan, föleg hogy egy csupasz állatot kint, télen... hogy élte meg a 2 évet? elmebeteg... szóval, egyáltalán nem macerás, annyiban különbözik hogy néha fürdetni kell, havonta-kéthavonta de van aki csak évente. mint mondtam, normális ellátás mellett nem kell sürün és a füle se zsirosodik gyorsan, kivéve ha viszkasszal meg egyéb sz..rokkal eteted. meg nem árt neki pulcsi bentre, és az anyagcseréje kicsit gyorsabb igy érdemesebb napi 2-3x is enni adni neki és kicsit többet is mint a szörös cicáknak hogy melegen tartsa magát. kb ennyi
2013. nov. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a válaszolón aki képes volt kint tartani egy ilyen macskát én is nagyot néztem..Ez állatkínzás.Még ha a szüleid kényszerítettek rá akkor el kellett volna ajándékozni.. 100ezer forintos macskát nem nehéz.. Kérdező nekem nemrég óta van szfinx cicusom ha gondolod leírok mindent privátban amire kíváncsi vagy.
2014. jan. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
55%

Jezus.... EGYALTALAN nem macerasak !!! Attol meg h nincs szoruk nem egy szerencsetlen nyomorekok !! Ugyanolyan macskak ... es allitani tudom h kedvesebbek egy atlag macskaknal :) akinek van az tudja... havonta 1szer 2szer megfurdeted az eleg :D es nem kell naptr

j meg puder... attol csak kiuteses lenne :(

Emberek !! Ok ugyanolyan kedves gyonyoru cicak mint a tobbi !! Imadom oket, nekunk vannak szfinxeink :) <3

Kedves kerdezo, ha szeretnel irj privatba es szivesen meselek roluk ^-^

2016. jan. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!