Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S! Van 2kiscicája a...

S. O. S! Van 2kiscicája a macskámnak, de reggeltől csak nyávog és a dobozba se megy bele csak beleül és rögtön ki is ugrik. MIÉRT? MITCSINÁLJAK?

Figyelt kérdés
Bent vannak a szobámban.Arra gondoltam hogy mivel most kezdenek jobban mászkálni a kiscicák ezért szerené máshová vinni őket vagy nem is tudom.Ezt azért gondolom mert próbálta vinni őket a nyakuknál de elejti és akkor néz rám nyávog.Most leraktam őket az ágyamra és odaült hozzájuk, de ez nem egy jó megoldás mivel ma jön haza Pestről látogatóba a testvérem a 3 nagy macskájával és ebben a szobában lesznek.Mit csináljak?Vigyem át őket egy másik szobába az ágyra?Tényleg teljesen tanácstalan vagyok...Kérlek segíts:(

2013. szept. 26. 13:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
A macskák ellés után legalább egyszer megváltoztatják a helyüket. Rakd őket a dobozzal együtt egy szekrénybe, úgy hogy az anyjuk be tudjon mászni. És kicsit hagyd nyitva az ajtót.
2013. szept. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Az anyamacskának nem kell minden pillanatban a kölykeivel lennie. Ha nem akar belemenni a dobozba vedd ki ami alattuk van és vidd át egy másik szobába. Rakd bele egy kosárba vagy valamibe. Vagy szedd le a doboz tetejét. Amúgy elég fura hogy leejti a kölykeit. Hány éves?

"Ivartalanítani ? Minek?"

Ne akarj felesleges kiscicákat! Nehéz őket elajándékozni.

Nem egészséges egy macskának ha folyton szül! Sokkal tovább él egy ivartalanított macska! Nem tudom mi a terved a kiscicákkal. Ha el akarod ajándékozni őket akkor lehet hogy nem fog sikerülni. És lesz 3 macskád. Ha lányok ők is szülni fognak és az ő kölykeik is. Mire észbe kapsz lesz 10 macskád.

2013. szept. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Gabriella! Már voltak egyszer a szekrényben de ott sem tetszett neki egy hét után.
2013. szept. 26. 15:41
 14/22 A kérdező kommentje:
Ne gyökerezzél te HAJLÉKTALAN hát ki akarja egy szobába zárni őket?!!!!!!!!!! tanuljmár meg olvasni! PONT HOGY NEM AKAROM SEMMIKÉPP TE ANALFABÉTA
2013. szept. 26. 15:42
 15/22 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelő!

Már a ház minden egyes helységének minden egyes eldugott zugában volt a macska de sehol sem tetszik neki pedig már nincs kopácsolás.Jelenleg az ágyamon alszik a kiscicáival mellettem.Ezért kértem tanácsot mert nem tudom hogy most hová tegyem mert itt meg nem biztonságos.Ráadásul ebben a szobában lesznek tesómék is a többi macskával.Úgyhogy kizárt hogy itt maradjon de ugy látom senki nem birja felfogni hogy mit beszélek.

2013. szept. 26. 15:45
 16/22 A kérdező kommentje:
Amugy meg ki lesz ivartalanítva de nem most amikor kiscicái vannak mivel olyankor 2napig azt se tudja hol van csuklik össze a ketamintol!!!Akkor hogy szoptatná őket te idiota fhoooaaaaaaa az agyamramész kajak olyan buta vagy
2013. szept. 26. 16:13
 17/22 anonim ***** válasza:
Az anyacicádnak nincs semmi baja, a miénknek háromszor is voltak kiscicái (addig engedtük szülni, míg el tudtuk ajándékozni a kiscicákat, ahogy az első alom ránk maradt, őt is és a nőstény kölykeit is ivartalanítottuk). Ő is a szobában szült és ugyanez volt a probléma vele, ha arrébb akarta vinni, még csak meg se próbálta felvenni a cicákat, idegesen járkált köztük és aközött a hely között, ahová tenni akarta őket és nyávogott nekem, míg oda nem pakoltam őket (és ez a hely sokszor az ágy volt). Ha oda nem mehetnek, keress nekik más helyet, míg az anyjuk meg nem nyugszik. Mást nem tehetsz.
2013. szept. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

az természetes, hogy pakolgatja őket, a ragadozók így szokták, időről-időre költöztetik a családot, hogy ne találják meg őket más állatok. tedd őket védett helyre.


amúgy a mienk meg nem is merte anno hurcolni a kölykeit...de ő alapban ilyen félős cica volt, mást se mert, amit a másik cicánk simán.

2013. szept. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
nézd meg hogy hová akarja vinni. És akkor segítesz neki a hurcolásban. :)
2013. szept. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy szereted a cicáidat, de ha ennyire nincs pénzed, akkor nem kell macskát vállalni. nem érdemled meg a macskát, ha orvost sem tudsz biztosítani neki.
2013. okt. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!