Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S! Van 2kiscicája a...

S. O. S! Van 2kiscicája a macskámnak, de reggeltől csak nyávog és a dobozba se megy bele csak beleül és rögtön ki is ugrik. MIÉRT? MITCSINÁLJAK?

Figyelt kérdés
Bent vannak a szobámban.Arra gondoltam hogy mivel most kezdenek jobban mászkálni a kiscicák ezért szerené máshová vinni őket vagy nem is tudom.Ezt azért gondolom mert próbálta vinni őket a nyakuknál de elejti és akkor néz rám nyávog.Most leraktam őket az ágyamra és odaült hozzájuk, de ez nem egy jó megoldás mivel ma jön haza Pestről látogatóba a testvérem a 3 nagy macskájával és ebben a szobában lesznek.Mit csináljak?Vigyem át őket egy másik szobába az ágyra?Tényleg teljesen tanácstalan vagyok...Kérlek segíts:(

2013. szept. 26. 13:13
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Senki sem mondta hogy nincs pénzem :D Ne nevettessetek már kajak :D Én a párommal élek ő kezeli a pénzt.Ha kérnék adna mindig ad nem erről van szó.Na de most bárki is jó döntésnek látja amit az egyik kommentelő írt-Vigyem a macskát rögtön kiivartalanítatni!! Mér vigyem rögtön hogy a kiscicák 2 napig amig a nagy a ketamin bódító hatása alatt áll akkor hogy szoptat?? Nem beszélve arról hogy mindez a tejébe is belekerülne azaz a kiscicák szervezetében.Nagy okosok! Amikor szült megmondta az állatorvos hogy ilyenkor nem ajánlatos még csak a szemcseppet sem cseppenhetem be a szemébe mert az is benne lenne a tejben.Nemhogy a lónyugtató ......... Merthogy ha nemtudná vki azzal altatják el őket műtét előtt.NA MINDEGY NEKTEK MAGYARÁZHATOM MIKOR SÍK... ;) CIAO
2013. okt. 8. 14:14
 22/22 A kérdező kommentje:
Mégegyszer mondom neked is tanuljál meg olvasni Ágika mert az volt a téma hogy most rögtön amikor ezt a kérdést kiírtam akkor ivartalanítassam ki...ezt cáfoltam meg az egyik kommentelő írását!Arról meg nem fogok neked magyarázkodni hogy van e párom vagy hány éves vagyok mert szerintem meg a te szellemi szinted nem üti meg cseppet sem az enyémet mivel hogy ilyen hülyeségeket kombinálsz.Nem akarok én sem több kiscicát ki lesz ivartanalítatva a macska de te nekem ne osszad már itt az észt hogy így meg úgy ekkor és ekkor meg már rég ki kellett volna ivartanaítatni mert én kiscicát akartam ugyhogy tedd magadat némára téged senki nem kérdezett ;)
2013. okt. 12. 15:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!