Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nincs kötés vagy tölcsér?

Miért nincs kötés vagy tölcsér?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt ivartalanították a nőstént macskámat. Nem tettek a cica fejére tölcsért és a sebre sem tettek kötést. Igy birja nyalogatni a heget.Csak valami kék színű fogyadékot öntöttek a sebre.

2013. szept. 26. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Gallért azt te is tudsz neki venni az állatorvosnál, vagy állatpatikában is szerintem.
2013. szept. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én macskámra se tettek gallért...az a kék pedig szerintem inkább ezüst lehet,legalább is enyémeknél ezüst színű sprayt fújtak rá,ami egy gumiszerű réteget csinált a sebre...vízhatlan lett és nem lesz bacis..nem lesz baja nyugi :)
2013. szept. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kötést meg amúgyis leszedik maguknak..
2013. szept. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utánanéztem a dolognak. És szerintem is az a ráfújós valami ami felszívódik.
2013. szept. 26. 22:51
 5/7 A kérdező kommentje:
De már nincs is nagyon rajta.Vagy lenyalta már a cica vagy felszívódott.
2013. szept. 26. 22:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Nembaj,nem lesz baja...ha annyira aggódsz akkor vehetsz az állatorvosnál gallért,de szerintem fölösleges.3-4napig ne engedd ki a házból,utána meg már kimehet nyugodtan,nem lesz belőle probléma,és ezt nyugodt szívvel mondom 4 ivartalanított cica után..a varratot is elkezdi majd tépkedni,de miután rájön,hogy fáj neki inkább abbahagyja.. :)
2013. szept. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Imola Ágnes ***** válasza:
A macskát nagyon megviseli a gallér, ahogyan a kutyát is. Ha nem nyalja és tépkedi erőszakosan a macska, akkor nem lesz semmi baja. Kötésnek sok értelme nincs, 1-2 perc alatt leszedik. Az enyémnek sem volt se gallár, se kötés, a 10 napon kiszedték a varratokat, egyáltalán nem volt gond. Nyugi, semmi baja nem lesz...
2013. szept. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!