Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Másfél hetes cica túlélheti?

Másfél hetes cica túlélheti?

Figyelt kérdés

Cicánknak elapadt a teje, menekül a kölykétől. A picicica másfél hetes, lát, dorombol, már felemelkedve jár (nem hason csúszik). Nagyon szép, fejlett a korához képest. Van esélye életben maradni?

Mit adjak neki enni, mennyit, milyen gyakran? Hogyan pisiltessem?



2013. okt. 3. 16:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én is így voltam 1 hónapja. Vittem a 2 cicát dokihoz mert csipás volt a szemük. Kaptak rzurit és jól voltak . Semmit sem fizettem erte. Vettem az állatpatikápan kutyatejpótló tápszert. Mert macskáknak nem volt. Mondta a doki hogy ez is jó. Vettem hozzá cumisüveget ami macskának való. Néztem pár videót, hogy hogyan is kell csinálni. Nagyon nehéz volt. De 2 óra próbálkozás után már ment. Olcsón megúsztam. Tedd ezt te is. Vedd meg ami kell. Maguktól rákapnak. Ha majd segítség kell írj privit. Tejet nem szabad neki adni. Mert meghallhat a tehén tejtől... Legyenek melegen. Ha nagyon kicsit, akkor simizd a hasát köldöktől a farka felé. Vidd be a házba. Ha nincs alom, akkor a földbe elvégzi a dolgát, ha tudja magától. Főtt húst adhatsz neki. Langyhosan, kicsire vágva. Nem zsírosan. Tejet semmiképp! Ha nagyon elutasító az anya macska, lehet csak helyet akár változtatni, mert a macskák a szülés után szoktak ilyet csinálni. Majd irj hogy mi van. Hol laksz? Hátha tud valaki segíteni, majd a cumizásban.
2013. okt. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Azért vegyél neki macska anyatej pótlót, ha nem isszák maguk akkor cicacumisüveg vagy fecskendő. Hidd el nem drága. Összesen kb 2000ft. Nem több.
2013. okt. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Fecskendőből etesd
2013. okt. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Éjjel meghalt :(
2013. okt. 4. 19:15
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha magában volt kinn a pici ne csodálkozz, mert akkor kihűlt. Este durván fagy volt.. Az ilyen picik hamar kihűlnek. Ha benn tartottad, akkor nem tudott kakilni... Remélem nem adtál neki tejet, mert attól is meghalhat, egy ilyen csöppség. Sajnálom..
2013. okt. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Fűtött szobában volt, a doboz paplannal körülvéve, csak felülről volt nyitott, meg tettem be alá polár takarót, mellé plüssmackót.
2013. okt. 5. 11:33
 17/18 anonim ***** válasza:
ivartalaníts inkább. miattad halt meg az a szerencsétlen macska, remélem ezt azért tudod.
2013. okt. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ja állatorvosról meg nem hallottál. gratulálok, ilyen hülye embereket..
2013. okt. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!