Bagzás idején a lány vagy a fiúcicák vernyákolnak?




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:



válasza:Mindkettő.
Van egyfajta udvarlási rítus is náluk, ami során hasonló hangokat adnak ki. Olykor a nőstény hívja a kandúrokat, máskor a kandúrok "veszekednek" egymással.
De a legvalószínűbb, hogy azt hallod, amikor az aktus során nyávog a nőstény. A hím pénisze ugyanis tüskés, ami felsérti a nőstény hüvelyét, tehát eléggé fájdalmas és ezért nyávog. Emiatt sokszor úgy ér véget az aktus, hogy a hím kihúzza a péniszét, a nőstény nyávog és elszalad vagy odacsap a kandúrnak, mire az is nyávog. :D
De ha hosszasan hallod, akkor valószínűbb, hogy még nem közösülnek, csak az "előjáték" megy. Én már többször láttam is ilyet, megállnak egymással szemben és iszonyatos hangokat hallatnak, elképesztő! Amikor még nem tudtam, hogy van ez én is rohantam, mert azt hittem valami baj történt, de csak simán álltak egymással szemben és "ordítoztak". nyávogtak. Nagyon érdekes, milyen hangokat képesek kiadni a bak macskák is, a testük is mozog közben, pl. bizonyos hangok kiadása közben teljesen behúzzák a hasukat, homorú lesz.




válasza:



válasza:A hímek péniszén hátrafelé mutató tüskék találhatók, ezek a pénisz kihúzásakor felsértik a nőstény vaginájának falát. A nőstényt ez az ovuláció megkezdésére serkenti, de mivel erre nem minden esetben kerül sor, a nőstények ritkán esnek teherbe az első párzás során. A tüzelő nőstények több hímmel is párosodnak, így előfordulhat hogy az egy alomba tartozó kölykeik több apától származnak.
A szaporodási folyamat erős zajjal járhat, mivel mindkét állat hallatja a hangját. A zaj leginkább a harcoló macskák által kiadott hangokra emlékeztet.
Kapcsolódó kérdések:
15 napja ivartalanította a dokink a lány macskánkat. És az lenne a kérdésem, hogy normális hogy kilóg a belső varrat? 1.-es számmal jelöltem. És mintha ott egy apró lyuk is lenne. De lehet csak így forrt össze. A cica foltos. És a heg nagyon szép neki, csak ott van...
Szóval az a helyzet, hogy eldöntöttük, hogy lesz kiscicánk.Eleinte csak egyről volt szó,elmentünk az első helyre anyukámnak nagyon megtetszett a kiscica,mert kis önálló személyiség,de én viszont inkább egy ölbecicát szeretnék,mert sokat stresszelek. Megnéztünk másik...
Azért kérdezem, mert még sosem volt rá példa... Ha van vörös, az tuti, hogy fiú lesz, a szürke tuti lány.. Legalábbis az utóbbi 3 évből kiindulva.
Remélem tudjátok mire gondolok :D én a kedveskedésre gondolok.
És hány kiscicát ellik meg? Nekem lány macskám van és tudni akarom, hogy mikor számíthatok kiscica felbukkanására. És mikor lehet őket megfogni? (mármint olyan értelemben, hogy megsimogatni)
Nagyon morog, nyávog, de nem hiszem hogy beteg eszik rendesen 1 napja van nálunk?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




