Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel kezeljem még? Irjatok!

Mivel kezeljem még? Irjatok!

Figyelt kérdés
májbeteg a cicusom, adnátok tanácsokat hogy mit adjak neki a gyógyszerén njélküól. bérmyilen tanács jól jön. nagyon fontos nekem ez a cica kérlek segitsetek. elöre is köszi. irjatok. SÜRGŐSEN!!!!!
2009. nov. 8. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézz be a www.juniorrezervatum.hu oldal fórumára ott ha írsz a betegség topikba biztos tudnak segíteni
2009. nov. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hello,nagyon sajnálom a cicádat,de nem nagyon lehet mást adni gyógyszeren kívül...Bár egy valamit kipróbálhatnál...Van egy könyv...Igaz embereknek van,de az nem oszt nem szoroz...Maria Treben:Egészség Isten patikájából...Gyógynövények vannak benne,és alkalmazásuk...Hidd el ez abszolút hatékony,saját tapasztalatból tudom...És azt is hidd el nekem,hogy egy gyógynövény százszorta többet ér bármelyik gyógyszernél...Ezt a könyvet talán vagy könyvesboltban,vagy antikváriumban lehet kapni...Ha nem kapsz sehol,írj komentet,és majd kölcsönkérem rokonomtól,és minél hamarabb írok receptet...Valószínüleg gyógynövénytea lesz a recept,ezért kérlek ne add fel,hanem próbáld a cicusnak beadni!!!Ez a könyv egyébként még bármikor jól jöhet,bármelyik betegségnél!!!Ez is tapasztalat!!!És nagyon szurkolok,hogy rendbe jöjjön a cicus!!!
2009. nov. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"18.36" És még annyit:Az egyik oldal azt írja,hogy :"Soha ne próbáljanak humán gyógyszert adni az állatoknak." A gyógynövény nem humán gyógyszer,mert az a legteljesebb mértékben természetes...Nem úgy,mint a gyógyszerek...
2009. nov. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Diéta: megfelelő tápanyagbevitellel segítheted a máját a gyógyulásban. Próbálj a megszokott tápjához keverni gabonaféléket, rizst, tojásfehérjét, 1-1 kanál spenótot (párolva, pépesítve), padlizsánt (sütve, pépesítve), adj neki sovány sajtot, túrót, halat (lehet konzerv is, csak ne fűszeres, hanem natur növényi olajban), baromfit. Ezzel biztosítod a vas, cink, magnézium illetve a fehérjék és vitaminok bevitelét.

Bármit próbálsz ki, mellette mindenképpen add neki az orvos által javasolt gyógyszert is! Remélem, hamar jobban lesz a cica.

2009. nov. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszaitokat nagyon hasznosak voltak. a receptet nagyon megköszönném ha küldenél én is nagyon szeretném hogy meggyúógyuljon , ha tudtok még segiteni írjatok. köszi elöre is
2009. nov. 9. 13:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem véletlen írja azt az egyik oldal, hogy humán gyógyszert ne adjunk macskának. A hagyma is milyen természetes és csodálatos, meg hasznos és egészséges az embernek a macskának meg mégis árt így tiltólistás.


Én a helyedben nem próbálkoznék gyógynövényes kuruzslással, egy embereknek írott könyv alapján, csak olyannal, amit esetleg tapasztalt macskás is javasol.

2009. nov. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mostmár nem tudom micsináljak. de azért köszi a válaszokat !!:) irjatok !! FONtOS!!
2009. nov. 10. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!