Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki tart szervált?

Valaki tart szervált?

Figyelt kérdés
ujságban láttam kb 2éve hogy valaki panelban tartja..én már nagyon régota pár éve nyomozok utánna..sajna nyelveket nem beszélek,igy nehéz..a kérdésem az volna,hogy ismertek olyat akinek van?? afrikai szerválról van szó. a kismacskák közé sorolják őket.. 12-20kg

#szervál #serval #afrikai szervál
2013. okt. 8. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is hallotam ilyesmiről de még csak tévében sem láttam ,hogy valaki házicirmos-ként tartaná őket.
2013. okt. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Panelban furcsállnám.

Az F1 Szavanna macska tenyésztők értelemszerűen tartanak szervált, de nem tudom milyen engedélyeket kell beszerezniük hozzá.

2013. okt. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tvben ujságban is benne volt panelház földszintjén tartotta..egy terasz volt befedve neki.
2013. okt. 8. 19:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Az elég durva lehet!
2013. okt. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nem úgy megy hogy most én szeretnék tartani egy szevált és veszek egyet magamnak...... Ők VAD állatok.. nem házicicuskák. Teljesen mást igényelnek..
2013. okt. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igy van..rengeteg állatot tartottam..nem egy 16éves érdeklődő vagyok.. tica papír kell hozzájuk csak elvileg. nem veszélyes állatok.
2013. okt. 8. 19:56
 7/7 A kérdező kommentje:
hiuz és annál nagyobbak veszélyes állatok. pl a karakál,amit ugyancsak árulnak europában ő már az. 20-30kg
2013. okt. 8. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!