Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam vissza a...

Hogy szoktassam vissza a kutyámat a kenneljébe?

Figyelt kérdés

A kennellel szemben van a bejárati ajtónk. Kb egymástól 5-6 méterre. És a kutyánk nagyon ideszokott az ajtónkba. Itt alszik, itt eszik stb. Nem gondoltam bele, hogy amikor nyáron itt adtam neki ennit, hogy ide fog szokni. Ez azért gond, mert télen be kéne mennie a házába. Ugyanis az szigetelt, stb. És a háza a kenneljében van.


Hogy szoktassuk vissza a kennelbe? Most pár napja már csak ott kap ennit. Ettől vissza fog szokni?



#szoktatás #kennelbe
2013. szept. 29. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha hideg lesz,fázni fog..vissza fog menni,ne aggódj,nem hülye :D
2013. szept. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az 1. mondta befog menni,ne aggódj ,de adj neki továbbra is ott enni.Egy ismerősöm ott játszott vele és naponta többször is bezárta rövidebb időre,hogy szokja a kutya.
2013. szept. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! a Kenneljétől fél, mert attól tart hogy mindig bezárjuk. De akkor én is fogok ott vele játszani és továbbra is ott etetem majd :)
2013. szept. 30. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!