Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 5 éves ivartalanított cicám...

5 éves ivartalanított cicám mellé örökbe fogadtam egy 7 hetes kislányt. Dorombolva cuclizza a pólómat. Tiszta nyál vagyok:D na nem mintha bánnám, de szerintetek baj ha hagyom?

Figyelt kérdés
Érdekelne hasonló helyzet is.. pl: összeszoktatás, cica jellem, miért csinálhatja ezt(cuclizás) másik cica viselkedése az új jövevény után.. stb.. köszönöm
2009. nov. 19. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 2 cicánk közül csak az egyik cuclizik, a másik sosem - tesók, és egyszerre történt az elválasztás. azt mondják, hogy korán lett elválasztva. 5 hónapos... Nem lehet róla leszoktatni :))) ja, és csak engem és csak ha hálóing vagy köntös van rajtam :DDD
2009. nov. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem talált, befogadott cicám van, nem tudom mikor lett elváladztva anyukától. kb. 2 évig cuclizott meg dagasztott úgy mint amikor az anyacicit nyomkodják, de ez később mérséklődött és eléggé lecsökkent. Az maradt meg belőle, hogy imád dagasztani és ha jól érzi magát csurog a nyála.
2009. nov. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem fogjátok elhinni, de 8 (!!!!) éves ivartalanított kandúrom a mai napig ezt csinálja.

A macsekok egyébként nagyon toleránsak tudnak lenni egymás iránt, ugyanis: ha van kaja, nincs balhé.

Nálunk egy éves az új alom (ketten maradtak)és mintaszerű a kapcsolatuk az öreg macskákkal.

2009. nov. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok! Úgy látszik csak bizonyos anyagok jönnek be nekik:)) Mit mondjak nem véletlen cica! Érdekelne még hogy a Tiétek -elsősorban a kicsi- hallgat-e a nevére? Vagy milyen idősen kezdett el rá felfigyelni? A nagy cicám mire hozzám került már nagyon okos volt és a nevére is hallgatott.. :-) bár nincs egy bonyolult neve.. laza egyszerűséggel: Cica :DD
2009. nov. 20. 12:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok !Én is "anyacica" vagyok.3 ciccem van / meg egy valag külsős /egy 16 éves kanci,egy 14 éves nőci

és a 6 éves "pici".mind a 3 ivartalanított.Az öregfiú

nagyon dusulós, hangosdorombos, mindenkivel barátságos.

a nőci szintén,de ő az ölemben dagaszt,és persze csurog

a nyála.

na a "pici" egy kölön szám.ő a szopós, de valami szertartás szerűen mindett áldott reggel az ágyban

a mellkasomra, mauzik, aztán böködi a nozijával a hónomalját,majd dagaszt és cuclizik cuppogva.elöl az

aprócska fogai közé csípi a pizsimet, két irányba

gyömiszkél, sokszor meg is látszik a nyoma.ez úgy

5 percig tart,aztán beájul és mélyen alszik még 5 percig.

aztán kezdődhet a napunk.

ja, és nyáron mikor mikor nem volt rajtam pizsi, oda

kellett egy szopható rongyot tenni,mert méltatlankodott.

ő már ilyen is marad, és rajtam kívül csak a férjemmel

áll szóba, de az imádata csak az enyém.

2009. nov. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kiscicám 2,5 hónapos és most kezd figyelgetni a nevére, de még nem az igazi. Születése óta ezt a nevet hallja.
2009. nov. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok :) A dudlizós cicámmal nálunk is szertartás van, viszont nálunk este. Mikor lefekszem aludni, 5 percen belül jön, cuclizás és dagasztás - nekem is a hónomalját, szó szerint álomba dudizza magát. Elalszik (ezt onnan tudom, mert abbamarad a dorombolás is), alszik vagy 10 percet, felkel, és megy a helyére aludni :)))


A nevüket pedig úgy tanítom nekik (4,5 hósak), hogy mindig mondom nekik amikor hívom őket a "cicc" kíséretében, és amikor enni adok nekik, akkor is mondom, még akkor is, hogyha ott toporzékolnak. Hogy a nevük szólítását a kajával kössék össze és jöjjenek. Mert ugye ők nem tudják, hogy nekik az a nevük...

2009. nov. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
névvel kapcsolatban nekem az a tapasztalatom,hogy hajlamosak szelektíven hallani...pontosan tudják már egészen kis korban a nevüket,de nem mindig méltóztatnak felfigyelni rá/rám:)
2009. nov. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!